با همکاری کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاری آستان قدس رضوی؛

کارگاه سبک زندگی اسلامی- ایرانی در خراسان‌جنوبی برگزار شد

شاد مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاری آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی گفت: کارگاه سبک زندگی با موضوع تربیت فرزند به صورت مجازی در خراسان‌جنوبی برگزار شد.

فاطمه شاد مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاری آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، از برگزاری کارگاه سبک زندگی با موضوع تربیت فرزند به صورت مجازی در خراسان‌جنوبی خبر داد.
وی افزود: کارگاه‌های آشنایی با سبک زندگی اسلامی- ایرانی برنامه‌ای مشترک بین کانون خادمیاران کتاب آستان قدس رضوی، اندیشگاه رضوی و ادارات کل کتابخانه های استان‌ها است.
مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاری آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: کارگاه تربیت فرزند با همکاری استان‌های البرز، هرمزگان، خراسان جنوبی، گیلان و کرمانشاه به صورت مجازی برگزار می‌شود.
شاد عنوان کرد: اساتیدی که در این کارگاه‌های آموزش سبک زندگی اسلامی- ایرانی همکاری دارند همه اساتید برتر کشوری هستند.
وی با بیان این‌که هر ماه یک کارگاه با موضوعات مختلف به صورت مجازی برگزار می‌شود، اظهار کرد: خوشبختانه استقبال علاقه‌مندان از برگزاری کارگاه‌های سبک زندگی اسلامی- ایرانی بسیار زیاد است و طی برگزاری اولین کارگاه که ابتدای مهرماه برگزار شد شاهد بازخوردهای بسیار خوبی از طرف شرکت کنندگان بودیم.
مسئول کانون کتاب و کتابخوانی خادمیاری آستان قدس رضوی در خراسان‌جنوبی بیان کرد: معمولا ظرفیت برگزاری هر کارگاه که به صورت مجازی است بیش از ۲۰۰ نفر در کشور تعیین می‌شود اما با توجه به استقبال بی نظیری که صورت می‌گیرد در کوتاهترین زمان ظرفیت تکمیل و شاهد درخواست افزاش ظرفیت از سوی علاقه‌مندان هستیم.
شاد خاطرنشان کرد: هر ماه یک کارگاه سبک زندگی اسلامی- ایرانی برگزار میشود اما تاریخ و ساعت برگزاری کارگاه در هر ماه مشخص نیست و با توجه به نظر و وقت داشتن استاد تاریخ و ساعت برگزاری کلاس‌ها مشخص می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷