کاریکاتوریست فلسطینی موجب خشم سعودی‌ها شد

یک کاریکاتوریست فلسطینی پس از انتقاد از مبارزه جودوکار عربستانی با حریف صهیونیستی، مورد هجمه ارتش سایبری دولت سعودی قرار گرفت.

به گزارش خاورستان، «محمود عباس» کاریکاتوریست معروف فلسطینی گفت که پس از انتشار کاریکاتوری از شکست جودوکار عربستانی مقابل حریف اسرائیلی خود، مورد حمله وسیع ارتش سایبری سعودی قرار گرفته است.
او به روزنامه الاستقلال گفت که کاربرانی که در شبکه‌های اجتماعی به او حمله می‌کنند، وابسته به دیوان پادشاهی سعودی هستند.
«تهانی القحطانی» نام جودکار زن عربستانی است که روز جمعه گذشته مقابل حریف اسرائیلی خود حاضر شد و با نتیجه عجیب ۱۱ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت‌ها حذف شد.
این در حالی است که هفته گذشته «فتحی نورین» جودوکار الجزائری حاضر به رو در رو شدن با حریف اسرائیلی خود نشد و از المپیک توکیو کناره‌گیری کرد.
«محمود عباس» در کاریکاتور خود به شکست جودوکار عربستانی از حریف اسرائیلی خود در مقابل کناره‌گیری «فتحی نورین» برای حمایت از فلسطین اشاره کرده که این موضوع خشم سایبری‌های سعودی را برانگیخته است.
این کاریکاتوریست فلسطینی برای اولین بار نیست که مورد حمله ارتش سایبری سعودی قرار می‌گیرد. او در جریان اعلام نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا نیز با کشیدن کاریکاتوری از «محمد بن سلمان» که با چهره نگران منتظر اعلام نتایج بود، خود را در معرض حمله سعودی‌ها قرار داد تا جایی که برخی از آن‌ها خواستار ترور «محمود عباس» شدند.
منبع: فارس
انتهای پیام/۷