کاغذ تکراری را از دست مجیدی بگیرید/ تکرار مکررات در سخنرانی‌های روستایی

یکی از نکات جالب سخنرانی‌های این روزهای مجیدی، سخنان تکراری او در جمع مردم روستاهای مختلف بوده است. تکراری که بسیار عجیب بنظر می‌رسد.

محمدرضامجیدی که برای بار سوم کاندیدای مجلس شورای اسلامی در حوزه بیرجند، درمیان و خوسف شده است، این روزها به مساجد و روستاهای مختلف رفته و برای جلب آرای مردم سخنرانی می‌کند. سخنرانی‌هایی که در یکی از مساجد بدلیل عدم پاسخگویی به مردم نمازگزار به حاشیه کشیده شد.
اما یکی از نکات جالب سخنرانی‌های این روزهای مجیدی، سخنان تکراری او در جمع مردم روستاهای مختلف بوده است. تکراری که بسیار عجیب بنظر می‌رسد. به برخی از این سخنان دقت کنید:
در جمع مردم روستای میریک:
برای حل مشکل آب یا باید آب را از دیگر نقاط مثل دریای عمان منتقل کرد یا باید منابع آب را با طرح های آبخیزداری بالاتر از قنات‌ها مدیریت کرد.
در جمع مردم روستای مبارک آباد:
من دنبال رای حلال هستم.
مشکل دوم این روستا آب است. یا باید آب بیاوریم یا باید منابع آب مدیریت شود. برای این کار باید در بالادست قنوات آبخیزداری صورت بگیرد.
در جمع مردم روستای شوراب:
مشکل اصلی آب است و احیای قنوات وظیفه است. باید بالادست قنوات آبخیزداری اجرا شود. من دنبال رای حلال هستم.
در جمع مردم روستای فورجان:
یکی از مشکلات اصلی منطقه آب و آبخیزداری است. من دنبال مجلس حلال هستم و مجلس حلال رای حلال می خواهد.
در جمع مردم روستای اوجان:
اگر شهر بخواهد آباد باشد، باید روستا آباد باشد. بدون آب آبادانی نیست.
با دیدن این موارد، این سوال به ذهن متبادر می‌شود که آیا مجیدی یک متن سخنرانی برای چندین روستا را انتخاب کرده است؟ آیا وی بعد از سه دوره کاندیدا شدن، هنوز نمی‌تواند در هر روستا سخنرانی متمایزی انجام بدهد؟
این یادداشت توسط مخاطب سایت خاورستان ارسال و به عنوان یادداشت وارده کار شده است و خاورستان آن را تأیید و رد نمی‌کند.
انتهای پیام/۴