فرمانده نیروی دریایی سپاه:

کانکس‌های نیروی دریایی سپاه به «سایه‌خوش» رسید

دریادار تنگسیری با بیان اینکه ۴۰۰ کانکس مسکونی همراه با سیستم سرمایشی توسط نیروی دریایی سپاه در روستای زلزله زده سایه خوش هرمزگان در حال برپایی است، گفت: این کانکس ها با سیستم سرمایشی همراه است.

به گزارش خاورستان،۴۰۰ کانکس مسکونی همراه با سیستم سرمایشی توسط نیروی دریایی سپاه در روستای زلزله زده سایه خوش هرمزگان در حال برپایی است. دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با اعلام این خبر گفت: بحمدالله با پیگیری‌های انجام شده و حمایت بی‌دریغ فرمانده محترم کل سپاه و همت معاونت آماد و پشتیبانی سپاه از عصر روز دوشنبه اولین سری از کانکس‌های اسکان رسید و در حال جانمایی، نصب و تحویل به مردم می‌باشد.

وی افزود: تعداد این کانکس‌های مسکونی ۴۰۰ واحد است که با سیستم سرمایشی همراه است.

کانکس‌های نیروی دریایی سپاه به «سایه‌خوش» رسید

سردار تنگسیری یادآور شد: با تلاش جهادی مجموعه فرماندهی بهداری ندسا امروز ظهر بیمارستان صحرایی ۲۴ تختی شهید فاطمی(ره) در روستای «سایه خوش» با تجهیزات لازم برپا و دو واحد سیار درمانی در روستاهای همجوار بر اساس برنامه زمان‌بندی شده بصورت ایستگاهی خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌نمایند.

کانکس‌های نیروی دریایی سپاه به «سایه‌خوش» رسید

فرمانده نیروی دریایی سپاه ضمن تقدیر و تشکر از مواکب مردمی اربعینی بابت تأمین غذای گرم و اقدامات خدماتی یادآور شد: منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه تا رفع مشکلات ناشی از زلزله روزانه ۵۰۰۰ پرس غذای گرم در دو نوبت ظهر و شب پخت و در بین مردم توزیع می‌کند.

وی ادامه داد: هم زمان با نصب کانکس‌ها، ۱۵۰ چشمه دستشویی و حمام جانمایی، نصب و آبرسانی هم تا رفع کامل مشکل آب، توسط منطقه پنجم نیروی دریایی سپاه در حال انجام است.

کانکس‌های نیروی دریایی سپاه به «سایه‌خوش» رسید

دریادار تنگسیری با اشاره به اینکه وضعیت اورژانس هوایی هوادریای ندسا در حال آماده باش می‌باشد و در صورت نیاز اقدام می کند، افزود: تعداد قابل توجهی مخازن آب، کولر و یخچال به خانواده‌هایی که در حادثه زلزله این وسایل شان از بین رفته بود، تحویل شان شده و برحسب نیاز و بررسی‌های لازم اگر لازم باشد مجددا کمک می‌کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه جنس سپاه از مردم است و همیشه سپاه حامی، حافظ منافع و مدافع مردم بوده است و تا آخر با تأکید ولی امر مسلمین و فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با مردم خواهد ماند، ابراز داشت: در این حادثه هم مردم اصلأ نگران نباشند الحمدالله همه مجموعه‌ها و دستگاه های نظام اسلامی اعم از سپاه، بسیج، مواکب اربعین، ستاد مدیریت بحران استان، استانداری و سایر دستگاه‌های خدمات رسان دولتی و غیر دولتی، مردم آسیب دیده را تنها نخواهند گذاشت و همه تلاش می‌کنند با هم‌افزایی و اقدامات جهادی و انقلابی بخشی از گرفتاری و آلام مردم عزیز را برطرف کنند.

 

کانکس‌های نیروی دریایی سپاه به «سایه‌خوش» رسید