کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی میزبان علاقمندان است

مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی با بیان اینکه در کتابخانه های استان از هفتم تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ به روی علاقمندان باز است، گفت: کتابخانه سعیدی بیرجند نیز از ۳۰ اسفند ۹۹ تا ۵ فروردین ۱۴۰۰ میزبان علاقمندان به کتاب خواهد بود.

به گزارش خاورستان، محمود حاجی در جمع خبرنگاران ضمن عرض تبريک اعياد شعبانيه اظهار کرد: با عنايت به شعار در خانه بمانیم و همه گیری ویروس کرونا و اهمیت قطع زنجیره انتقال این ویروس تصمیم گرفته شد تا شعار مذکور بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی به طرح «کتابخوان ماه» اشاره کرد و گفت: کتاب های پیشنهادی این طرح شامل «به مجنون گفتم زنده بمان»، «نهضت حفظ محیط زیست»، «سوغاتی»، «موش باهوشه به کتاب خانه می رود» و «من صندلی خالی نسترن هستم» است.
حاجی در خصوص فعالیت کتابخانه های خراسان جنوبی در ایام نوروز ۱۴۰۰ گفت: در این ايام همه كتابخانه های عمومی خراسان جنوبی فعالیت خود را از هفتم تا ۱۱ فروردين ماه ۱۴۰۰ به جز تعطیلات رسمی آغاز خواهند کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۷۹ باب کتابخانه در استان وجود دارد، بیان کرد: کتابخانه استاد سعيدی شهرستان بيرجند از ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹ تا پنجم فروردين ماه ۱۴۰۰ میزبان علاقمندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.
انتهای پیام/۴