کسب مقام سوم مسابقات جایزه بزرگ ایران توسط بانوی دو و میدانی کار خراسان جنوبی

مریم السادات اصغری ورزشکار دو و میدانی کار خراسان جنوبی، با درخشش در مسابقات جایزه بزرگ دو ومیدانی بانوان کشور، در ماده پرش طول توانست با غلبه بر رقیبان خود به مقام سوم دست یابد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مریم السادات اصغری بانوی دوومیدانی کار خراسان جنوبی، در مسابقات جایزه بزرگ کشور، ماده پرش طول با ثبت رکورد ۵/۳۲ در جایگاه سوم ایستاد.
رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ از عصر روز گذشته سوم شهریور ماه جاری، با حضور بیش از ۵۰ ورزشکار از سراسر کشور برگزار شد.
در این مسابقات شرکت کنندگان در مواد پرش با نیزه، پرتاب نیزه، پرتاب وزنه، ۱۰۰ متر با مانع، پرش طول، ۱۰۰ متر، ۴۰۰ متر، پرتاب چکش، ۸۰۰ متر، پرش ارتفاع، پرش سه گام، ۴۰۰ مانع، ۵۰۰۰ متر و پرتاب دیسک به مصاف یکدیگر رفتند.
در ماده پرش طول که ورزشکار خراسان جنوبی با رقیبان خود به رقابت پرداخت، ریحانه مبینی – اصفهان- با ثبت رکورد ۶٫۱۷ متر مقام اول، الهه رحیمی فر از استان تهران با رکورد ۵٫۵۵ متر مقام دوم و مریم السادات اصغری از استان خراسان جنوبی با ثبت رکورد ۵،۳۲ متر در جایگاه سوم مسابقات ایستاد و مدال برنز را به خود اختصاص داد.
لازم به ذکر است با تائید شورای فنی سه گروه از شرکت کنندگان؛ رکوردشکنان ملی، نفرات اول تا سوم هر ماده و همچنین ورزشکارانی که به حدنصاب های تعیین شده دست پیدا کردند، در پایان رقابت ها جوایز نقدی دریافت کردند.
انتهای پیام/۱۳۳