کشف انبار احتکار برنج و آرد در خراسان جنوبی

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: مأموران این پلیس ۲ انبار برنج و آرد احتکار شده به ارزش سه میلیارد و ۶۰ میلیون ریال در سطح شهرستان بیرجند کشف کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سرهنگ جواد بخشی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان امروز به رسانه های گروهی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی با هوشمندی بالای خود از احتکار مقدار چشمگیری برنج و آرد در ۲ انبار مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: مأموران محل انبار‌های احتکار شده را شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی همراه مأموران اداره تعزیرات حکومتی و اداره صنعت و معدن وارد انبار‌ها شدند.

سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی گفت: مأموران در بازرسی دقیق از انبار‌ها ۱۲ تن برنج و ۴۱ کیسه آرد احتکار شده کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه ۳ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال برآورد شد.

بخشی با بیان این که در این رابطه ۲ متهم را دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/۷