فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد؛

کشف بیش از یک تن حشیش و تریاک در قاین

سردار فرشید گفت: در عملیات مأموران پلیس در شهرستان قاین، یک باند بزرگ مواد مخدر منهدم و در بازرسی از دو سواری پژو، 920 کیلوگرم حشیش و 140 کیلوگرم تریاک کشف شد.

به گزارش خاورستان، سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: در راستای مبارزه با پدیده شوم و خانمان‌سوز مواد مخدر، مأموران نیروی انتظامی پاسگاه “بیهود” شهرستان قاین هنگام گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به رانندگان خودروها دستور ایست دادند.
وی افزود: رانندگان خودرو با بی‌توجهی به فرمان ایست مأموران، به سرعت از محل متواری شدند و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، عرصه را بر خود تنگ دیده و با رهاکردن خودروها، متواری شدند.
فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی گفت: در اين عمليات جان برکفان نیروی انتظامی ضمن دستگيری چهار قاچاقچی موادمخدر و انهدام این باند، در بازرسی از خودروها ۹۲۰ کیلوگرم حشیش و ۱۴۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.
سردار فرشید تصریح کرد: از ابتدای سال‌جاری بالغ بر ۶ تن انواع مواد مخدر در شهرستان قاین کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۴ درصد در این شهرستان رشد داشته است.
وی با بیان این‌که در این عملیات ضمن توقیف دو خودرو، چهار نفر از اعضای این باند دستگیر شدند، تصریح کرد: نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و حضور محسوس و نامحسوس در تمام نقاط این استان پهناور اجازه نخواهد داد که قاچاقچیان مواد مخدر و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و برخورد پلیس با آنان ضربتی و قاطع خواهد بود.
انتهای پیام/۴