فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی خبر داد

کشف بیش از یک تن مواد مخدر در خراسان جنوبی/ بیش از پنج هزار قبض جریمه برای متخلفان ترددهای شبانه صادر شد + فیلم

سردار فرشید گفت: ماموران پلیس در خراسان جنوبی طی سه روز گذشته در 6 عملیات جداگانه موفق به کشف یک تن و 400 کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشید فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ماموران نیروی انتظامی در جهت حفظ آرامش جامعه و سلامت مردم انجام وظیفه می کنند، اظهار کرد: یکی از این ماموریت‌های پلیس مقابله با سودگران مواد مخدر است که خوشبختانه نیروی انتظامی استان طی یک برنامه ریزی اطلاعاتی و عملیاتی طی چند روز گذشته موفق به کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر شد.
وی با اشاره به کشفیات اخیر عنوان کرد: در این خصوص ۱۴ متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند و از این افراد تعداد ۸ خودرو توقیف شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: از ابتدای سال جاری بیش از ۷۱ تن و ۵۰۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر در استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه ۵۰ درصد افزایش داشته است.
سردار فرشید با اشاره انهدام باند های مواد مخدر استان اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون ۱۱۱ باند توزیع و حمل مواد مخدر فعالیت داشته اند منهدم کرده ایم.
وی عنوان کرد: پلیس در ۲۴ ساعته شبانه روز در جهت حفظ امنیت و ارامش مردم تلاش می کند و اجازه نخواهیم داد افراد با نیت شوم به خواسته های خود برسند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با اشاره به اقدام پلیس در خصوص پیشگیری از کرونا طبق قانونین ستاد ملی کرونا گفت: در خصوص تردد شبانه که از ساعت ۲۱ تا ۳ بامداد است خودروها اعمال قانون می شوند که در این راستا بیش از ۵ هزار ۱۰۰ قبض جریمه صادر شده است.
وی از مردم خواست به قوانین و مقرراتی احترام بگذارند،تردد ها خود به صفر برسانند تا شاهد ریشه کنی ویروس منحوس کرونا باشیم.
انتهای پیام/۳/ ۴