فرمانده انتظامي خراسان جنوبی خبر داد:

کشف ۳۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان

فرشید گفت: در بازرسي از يك سواري پژو ۴۰۵ در شهرستان خوسف ۲۱۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی از نوع ترياك و حشيش كشف شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشیدفرمانده انتظامي خراسان جنوبی امروز به خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: مأموران انتظامي شهرستان خوسف اطلاعاتی مبنی بر حمل مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهاي فرعي دریافت کردند كه تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر برای بررسی موضوع اعزام شدند.
وي بيان داشت: ماموران هنگام کنترل محورهاي فرعي در شهرستان خوسف به یک خودروي سواري پژو ۴۰۵ كه با سرعت در حال حركت بود، مشکوک و با علائم هشدار دهنده به راننده خودرو دستور ايست داده که راننده سواری پژو با مشاهده مأموران بر سرعت خود افزود و متواری شد.
فرمانده انتظامي خراسان جنوبي افزود: ماموران خودروي حامل مواد مخدر را تعقيب و با اقدامات پليسي و شليك چندين تير با رعايت قانون به كارگيري سلاح آن را متوقف كه در بازرسي از این خودرو ۲۱۶ کیلو و ۵۰۰ گرم مواد افیونی شامل ۱۱۴ كيلو و ۵۰۰ گرم ترياك و ۱۰۲ كيلوگرم حشيش كشف شد.
اين مقام ارشد انتظامي با بيان اينكه مأموران در اين رابطه خودرو را توقيف و متهم را دستگير كردند، خاطرنشان كرد: پليس در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هيچ تلاشي فروگذار نخواهد کرد.
انتهای پیام/۷