جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی:

کشف ۵۲۵ کیلوگرم مواد مخدر در استان

سرهنگ شجاعی نسب گفت: ۵۲۵ کیلوگرم مواد مخدر در استان خراسان جنوبی کشف شد.

سرهنگ حسن شجاعی نسب جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان نهبندان در بازرسی از ۲ کامیون باری، بیش از ۴۳۶ کیلوگرم مواد افیونی کشف و ۳ سوداگرمرگ را دستگیر کردند.
وی بیان کرد: مأموران انتظامی ایست و بازرسی سهل آباد نهبندان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به ۲ کامیون باری که با هم در حرکت بودند مظنون شدند و خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی بیان داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی تکمیلی از ۲ کامیون، ۳۰۳ کیلو و ۸۵۰ گرم تریاک و ۱۳۲ کیلو و ۲۵۰ گرم حشیش که به طرز ماهرانه ای داخل خودروها جاساز شده بود، کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی با اشاره به این که مأموران در این عملیات مجموعاً ۴۳۶ کیلو و ۱۰۰ گرم انواع مواد افیونی کشف کردند، تصریح کرد: مأموران در این خصوص ۲ خودروی سنگین توقیف و ۳ متهم را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
شجاعی نسب گفت: همجنین در عملیاتی دیگر ماموران پلیس در بازرسی از یک سواری سانتافه، ۸۹ کیلو و ۵۹۰ گرم تریاک در این شهرستان کشف کردند.
وی اظهار داشت: مأموران انتظامی این شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک سواری سانتافه مظنون شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده آن دستور ایست دادند.
وی بیان داشت: مأموران در بازرسی از سواری سانتافه، ۸۹ کیلو و ۵۹۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای داخل خودرو جاساز شده بود کشف کردند.
جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: ماموران در این رابطه یک خودرو توقیف و ۴ قاچاقچی مواد مخدر دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
انتهای پیام/۷