خبرهای کانال پلیس 4 آبان؛

کشف ۲ هزار و ۱۰۰ ليتر گازوئیل قاچاق در فردوس/ ۲ قاچاقچی حرفه ای در “بیرجند” دستگیر شدند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس از کشف 2 هزار و 100 ليتر گازوئیل قاچاق در بازرسی از تريلی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خاورستان، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “علیرضا فولادی” از کشف ۲۱۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در فردوس خبر داد و گفت: با تشديد اقدامات انتظامي و برخورد قاطع با قاچاقچيان سوخت، ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی”گلشن فردوس” هنگام کنترل خودروهای عبوری به يک تريلی که از مبدأ ایرانشهر به مقصد مشهد در حرکت بود مشکوک شدند و خودرو را متوقف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردوس افزود: مأموران در بازرسی از اين خودرو ۲ هزار و ۱۰۰ ليتر گازوئیل قاچاق کشف و يک متهم دستگير کردند که متهم پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانونی تحويل مراجع قضائی شد.
متهم با ۴۰ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در”نهبندان”دستگیر شد
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان از کشف ۴۰ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک در بازرسی از کامیون تریلی و دستگیری یک متهم در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”احسان رحیمی” در تشريح اين خبر اظهار کرد : روز گذشته مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان “نهبندان” در اجرای طرح واپایش محورهای مواصلاتی هنگام کنترل و بازرسی خودروهای عبوری به یک کامیون تریلی مشکوک شدند و خودرو را که به طرف بیرجند در حرکت بود؛ جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان گفت: مأموران خودرو را به داخل ایست و بازرسی هدایت و بازرسی کردند که در بازرسی از خودور ۴۰ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد.
سرهنگ رحیمی تصریح کرد: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شد.
کشف ۱۷۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک در”قاین”
سرهنگ سعید دادگر جانشین فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۱۷۷ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان قاین خبر داد.
وی بیان کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر این که سوداگران مرگ قصد دارند محموله مواد مخدر را از طریق محورهای عبوری شهرستان قاین منتقل کنند؛ موضوع در دستور کار تیمی از مامورین انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
جانشین انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران هنگام کنترل محورهای عبوری به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند که راننده بدون توجه به هشدارهای پلیس متواری شد.
سرهنگ دادگر با بیان این که با تلاش مأموران پلیس، خودرو متوقف و راننده و سرنشین آن دستگیر شدند؛ تصریح کرد: مأموران در بازرسي از سواری پژو ۱۷۷كيلو و ۵۰۰ گرم تریاک كشف کردند و در ادامه ۲ نفر متهم دستگیر شده با تشكيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضائي معرفي شدند.
سرهنگ دادگر با بيان اين كه مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود؛ به شهروندان توصيه كرد: در صورت مشاهده و برخورد با فروشندگان موادمخدر و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي با مرکز فوريت هاي پليسي۱۱۰تماس بگیرند و موضوع را به پليس اطلاع دهند.
پژو ۴۰۵ با ۱۳ کیلو و ۴۵۰ گرم شیشه در”نهبندان” توقیف شد
سرهنگ احسان رحیمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان”نهبندان” از کشف ۱۳ کیلوو ۴۵۰ گرم مواد مخدر صنعتی شیشه در این شهرستان خبر داد.
وی افزود: مأموران ايستگاه بازرسي شهید حسینی”سهل آباد” هنگام کنترل خودروهاي عبوري به یک سواری پژو ۴۰۵ که از مرزهای شرقی به طرف شهرهای مرکزی کشور در حرکت بود، مشکوک شدند و خودرو را جهت انجام بازدید فنی به داخل ایستگاه هدایت کردند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نهبندان بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو ۱۳ کیلو و ۴۵۰ گرم شیشه که از مرزهای شرقی وارد کشور شده و به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود کشف کردند.
سرهنگ رحیمی تصریح کرد: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر و خودرو را توقیف کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شد.
۲ قاچاقچی حرفه ای با ۴۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی در “بیرجند” دستگیر شدند
سرهنگ غلامرضا شاهوردی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند از دستگیری ۲ توزیع کننده حرفه ای مواد مخدر صنعتی و کشف ۴۰۰ گرم هروئین فشرده در اين شهرستان خبر داد.
وی گفت: با دریافت اطلاعاتی و گزارشات مردمی مبني بر اينکه افرادی در روستای”حاجی آباد” شهرستان بیرجند اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی می کنند، موضوع بررسی و دستگیری قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ “امیرآباد” قرار گرفت.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بیرجند اظهار داشت: مأموران در تحقیقات پلیسی پاتوق متهمان را شناسایی کردند و با هماهنگی مقام قضائی محل را بازدید و ۴۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی از نوع هروئین فشرده کشف کردند.
سرهنگ شاهوردی با اشاره به تقدیر مردمی از اقدام سریع و قاطع پلیس در برخورد با سوداگران مرگ؛ خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲ متهم دستگیر که پس از تکميل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شدند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۶۶/