مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

کشور آمریکا بنای وجود خود را بر خون انسانهای بیگناه بنیان گذاری کرده است

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جنایات عدیده آمریکا در جهان گفت:کشور آمریکا از اساس بنای وجود خود را بر خون انسانهای بیگناه و کشتار مردم مظلوم بنیان گذاشته است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،جلسه برنامه ریزی و هماهنگی ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی صبح امروز سه شنبه ۲۹ خرداد در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور اعضای ستاد برگزارشد.
حجت الاسلام و المسلمین محمد ولی عارفی، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به جنایات عدیده آمریکا در جهان بیان نمود:کشور آمریکا از اساس و بنای وجود بر خون انسانهای بیگناه و کشتار مردم مظلوم بنیان گذاشته شده است و تشکیل این کشور جز تجاوزو جنگ و خونریزی چیز دیگری برای جهان نداشت و کشوری نیست که از شیطان بزرگ زخم نخورده باشد.
جنگ سی ساله ویتنام و کشتار وسیع نمونه ای از تجاوزات آمریکای جنایتکار می باشد. وی ادامه داد: پیروی و هم صدایی با این کشور جنایتکار، نتیجه ای جز نابودی در پی نخواهد داشت و سرنوشت همپیمانی با این کشور مانند سرنوشت صدام، قذافی، مرسی و سایرین خواهد بود که دین، دنیا و آخرت آنان از بین رفت. و باید تلاش شود جنایات آمریکا در ایران که غیر قابل شمارش می باشد برای مردم بیان شود.
در ادامه حجت الاسلام احمد ملایی، رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رییس ستاد هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی بیان نمود: پس از دیدار مقام معظم رهبری با خانواده شهدای هفتم تیر و پیشنهاد معظم له از سال ۹۴ به بعد ستاد بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تشکیل گردید و بازخوانی و افشای جنایات آمریکا در دستور کار قرار گرفت.
که اهم این جنایات در بازه زمانی ششم تیر تا دوازدهم تیر ماه عبارتند از: سوء‌قصد نافرجام به حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله العالی در ۶ تیرماه ۱۳۶۰توسط گروهک تروریستی فرقان، بمب‌گذاری در دفتر مركزی حزب جمهوری اسلامی ایران در هفتم تیر ماه۱۳۶۰ توسط سازمان منافقین و به شهادت رساندن آیت‌الله بهشتی و ۷۲ نفر از یاران ایشان، بمباران شیمیایی سردشت توسط هواپيماهاي جنگي رژيم بعثي عراق در هشتم تيرماه سال ۱۳۶۶ که به شهادت ۱۱۰ نفر و مجروح شدن پنج هزار تن انجامید، به شهادت رساندن محمد کچویی رئیس زندان اوین در هشتم تیر ماه۱۳۶۰ و همچنین به شهادت رساندن آیت‌الله صدوقی نماینده امام خمینی (ره) و امام جمعه یزد در ۱۱ تیرماه ۱۳۶۱ توسط اعضای گروهک تروریستی منافقین، شلیک موشک به هواپیمای مسافربری ایرباس شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران توسط ناو آمریکایی وینسنس در ۱۲ تیرماه ۱۳۶۷ که منجر به شهادت تمامی ۲۹۰ نفر مسافر و خدمه آن هواپیما (۶۶ کودک زیر ۱۳ سال، ۵۳ زن و ۴۶ تن از تبعه کشورهای خارجی) گردید.
حجت الاسلام ملایی تاکید کرد: امسال با توجه به عهد شکنی آمریکای خبیث در موضوع برجام و ادامه دشمنی های آشکار با جمهوری اسلامی ایران ضرورت دارد اتفاقات این هفته به صورت ویژه برای نسل جوان و نوجوان تبیین گردد تا چهره نفاق گونه آمریکا بیش از پیش نمایان شود.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/