نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

کشور نیاز به کار جهادی دارد/ جنگ روانی را با حرکت منطقی خنثی کنید

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امروز کشور نیاز به کار جهادی و تلاش بیشتر دارد و بیش از همه جنگ روانی که به انسان های ناآگاه تحمیل می شود را خنثی کنید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در شورای اداری خراسان جنوبی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند برگزار شد، اظهارکرد: یاد شهیدان رجایی و باهنر، سنبل قابل قبول دولت اسلامی و بزرگداشت دولت را گرامی می داریم.
وی خاطرنشان کرد: جایگاه انقلاب اسلامی بر همه اهل دقت روشن است چراکه سابقه کهن در آرمان همه انبیاء این را نشان می دهد و آرمان همه انبیاء در بعثت پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و در شریعت اسلام خلاصه می شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب ما، اسلام ما است، گفت: یک کلمه کم و زیاد ندارد و هر جا کلمه ای کم و زیاد شد، مربوط به اسلام نیست.
آیت الله عبادی ضمن اشاره به اینکه دولت رجایی و باهنر به عنوان سنبل قابل قبول در تراز انقلاب اسلامی بر دوست و دشمن روشن شد، گفت: دشمنان که در سطح دنیا و منطقه خودشان و دیگران را به زحمت می اتدازند، توجه داشته باشند حق پیروز است.
وی تصریح کرد: برخی تصور می کنند یاغی گری های آمریکا و صهیونیست ها از قدرت آنها است اما این یاغی گری ها از افول آنها است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد: آنچه آمریکا انجام می دهند قوانین بین المللی و مدنی را زیرپا می گذارند و علامت ضعفی است که هوشیاران عالم این فرصت را غنیمت خواهتد شمرد و به این یاغی گری ها خاتمه خواهند داد.
آیت الله عبادی بیان کرد: از بعد جنگ جهانی تاکنون آمریکا به ۵۰ کشور تجاوز کرده و خون های زیادی ریخته و حق را زیرپا گذاشته است که کودتای ۲۸ مرداد یکی از این اقدامات است.
وی خاطرنشان کرد: امروز هرجا آدم بی دین و مستبد است همواره مورد حمایت انگلیس، فرانسه، صهیونیست و آمریکا بوده و است و این یاغی گری‌ها نشانه ی شکست استکبار است.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ایران اسلامی کاملا در حد نیاز اقتصادی خود هیچ مشکلی نخواهد داشت و مشکلات مربوط به مریریت ها است.
آیت الله عبادی ادامه داد: آمریکا با سوء استفاده قرارداد را زیرپا گذاشته و هرچه توانسته دلار چاپ کرده و با عهدشکنی هایی که داشته باعث شده چرت عده ای پاره شود.
وی یادآورشد: آمریکا به قدری عهدشکنی کرده که افرادی که سال ها است به دنبال کنار آمدن با این کشور بودند نیز پشیمان کرده است.
امام جمعه بیرجند ضمن تاکید بر اینکه نوکران اروپا و حتی مردم آمریکا حوصله شان سر آمده است، گفت: بحث جدی در کشورهایی مانند ترکیه، چین و سوریه این است که از پول خودشان استفاده کنند و دلار را حذف کنند؛ مردم ترکیه دلار را پاره کردند و در آتش ریختند.
آیت الله عبادی با بیان اینکه اکنون بهترین فرصت ها است و باید از آن استفاده کرد و در کشور ما دلار حذف شود، گفت: امروزپای آمریکا به هیچ جا بند نیست و برخی کشورها دنبال این هستند به هر نحوی آمریکا را کنار بگذارند.
وی با بیان اینکه آمریکا در نظربرخی افراد ترسو، مترسک و ببر کاغذی است، افزود: ترکیه در برابر زیاده خواهی های آمریکا و اروپا، حوصله شان سر رفته و سرپایشان ایستاده اند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه امروز مالزی و پاکستان، آمریکا را کنار زده اند، ادامه داد: جریاناتی در آسیا اتفاق می افتد؛ در فیلیپین حکومت تغییر کرد و اکنون این کشور نیازهای خود را از چین دریافت می کند.
آیت الله عبادی با بیان اینکه دنیا در حال تحول جدی است، گفت: دروغ گویی وجنگ روانی در فضای مجازی زیاد است که با حرکت منطقی، همه جمع می شود.
وی تصریح کرد: مسئولان اگر کار جهادی انجام دهند و در برابر جنگ های روانی واقعیات را قبول کنند می توان با جنگ روانی مقابله کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اضافه کرد: آیت الله موحدی کرمانی روزگذشته در نمازجمعه تهران گفت “به دولت مردان توصیه می کنم به میدان بیایند و در جمع مردم باشند؛ به گونه ای نباشد دسترسی مردم به مسئولان سخت باشد”؛ مسئولان می توانند در مساجد حضور پیدا کنند و واقعیات را به مردم بگویند.
وی ادامه داد: دادستان که مدعی العموم است، شاکی خصوصی نیاز نیست و بابد جلوی دروغ ها را گرفت؛ فتنه گران انگشت شمارند و اگر با مردم خوب برخورد کنیم مردم با فتنه گران برخورد می کنند.
آیت الله عبادی گفت: شایسته نیست در جامعه اسلامی با الگوی دولت رجایی و باهنر، عده ای به نان شبشان مانده اند و عده ای دزدی می کنند.
وی با بیان اینکه آزمایش بزرگی برای ما پیش آمده و ما در بهترین شرایط هستیم و دشمن شکست خورده است، گفت: در این شرایط حقایق را برای مردم تشریح کنیم تا تحولی که دنیا درآن قرار دارد، به نفع مردم شود.
وی خاطرنشان کرد: امروز کشور نیاز به کار جهادی و تلاش بیشتر دارد و بیش از همه جنگ روانی که به انسان های ناآگاه تحمیل می شود را خنثی کنید.
انتهای پیام/