معاون امور مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی مطرح کرد

کمک‌رسانی به مددجویان بهزیستی با شرکت در پویش “عیدی حجاج”

رحیمی گفت: در طرح پویش “عیدی حجاج” هزینه ولیمه، قربانی و نذورات حج از طرف حجاج و خیران به مددجویان بهزیستی اهدا می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن رحیمی معاون امور مشارکت‌های مردمی و اشتغال بهزیستی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برای کمک رسانی بیشتر به جامعه‌ی هدف بهزیستی، معلولان، سرپرست خانوارهای نیازمند، زنان و فرزندان بی سرپرست سه طرح پویش “عیدی حجاج”، “ما هم می‌توانیم سهیم باشیم” و “ساماندهی نذورات نقدی و غیر نقدی در عید قربان” اجرایی می‌شود.
وی افزود: در طرح پویش “عیدی حجاج” هزینه ولیمه، قربانی و نذورات حج از طرف حجاج و خیران به مددجویان بهزیستی اهدا می‌شود.
رحیمی بیان کرد: همچنین در طرح “ما هم می‌توانیم سهیم باشیم” به علت افزایش قیمت در ذبح گوسفند از افراد علاقه‌مند در خواست شده است تا با واریز مبلغ پنجاه هزار تومان به بالا هر خانواده با هر توانی که دارند در ذبح گوسفند و توزیع آن بین محرومان سهیم باشند.
وی گفت: در طرح “ساماندهی نذورات نقدی و غیر نقدی” نیز علاقه مندان می‌توانند گوشت قربانی و نذورات نقدی و غیر نقدی خود را به پایگاه‌های اعلامی از سوی بهزیستی و ادارات بهزیستی شهرستان ها اهدا کنند.
معاون امور مشارکت‌های مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: همچنین برای دریافت نذورات نقدی شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۹۹۳۹۴۴۸ و شماره شبا IR600100004180034541947696 بانک مرکزی در نظر گرفته شده است و خیران می‌توانند نذورات خود را به این شماره کارت و حساب واریز کنند.
انتهای پیام/ ۱۳۲