نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

کمک به محرومان جهاد در برابر دشمن است/ اختلاس و گرانی اتفاقی نیست

آیت‌الله عبادی با بیان اینکه کمک به محرومان یک جهاد است، گفت: بسیاری از اختلاس‌ها و گرانی‌ها اتفاق نیست بلکه براساس یک طرح و برنامه است.

به گزارش خاورستان، آیت‌الله سید علیرضا عبادی امروز در دیدار با مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اگر انسانیت و دین در جامعه حاکم باشد ما شاهد اختلافات طبقاتی شدید نخواهیم بود.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شجره انسانیت آسیب دیده و آرمان‌های اسلامی معطل شده است، بیان‌کرد: البته بلاها و مشکلاتی نیز به واسطه عمل نشدن به وظیفه به وجود می‌آید که نمونه آن سلطه استعمار است.
آیت‌الله عبادی گفت: وقتی تعهدهای انسانی و وحیانی و دینی مورد بی مهری قرار گیرد، سیستم دفاعی جامعه از کار افتاده و ثمره آن حاکمیت ۲۰۰ سال استعمار بر ملت‌ها می‌شود.
وی اظهار کرد: هر گاه به وظایف انقلابی و دینی عمل کردیم، موفق شدیم، اما هر گاه کار به دست لیبرال‌ها افتاده است شاهد مشکلات عدیده بودیم.
نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه برخی از دزدی‌ها، اختلاس‌ها و گرانی‌ها اتفاق نبوده بلکه یک طرح و برنامه است، بیان‌کرد: این مسائل مثل یک دام عمل می‌کند تا زمینه را برای اجرای برنامه‌های استعمار به وجود آورد.
آیت‌الله عبادی با بیان اینکه هدف استعمار این است که ملت‌ها و کشورها به استقلال نرسیده و برده آنان باشند، گفت: اگر تحریم‌ها و مشکلات به وجود آمده توسط استعمار برای ما برای هر ملت و کشور دیگری به وجود می‌آمد، از پای درآمده بود.
وی با تأکید بر اینکه ملت ایران در مبارزه با کرونا و کمک به محرومان به زیبایی عمل کردند، اظهار کرد: در این بین کمیته امداد (ره) نیز توفیقات بسیار خوبی داشت.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: این در حالی است که کشورهای مدعی، خود در مبارزه با کرونا موفق نبوده و آمار مرگ و فوت شهروندانشان بر اثر این ویروس بسیار بالاتر از کشور ما است.
وی با تأکید بر اینکه در شرایط فعلی کمک به محرومان یک نوع جهاد در برابر دشمن است، یادآور شد: کمک به نیازمندان بزرگترین لذت و خیر است و باید فرصت کمک به این قشر را قدر بدانیم.
انتهای پیام/۴