طی ۴ ماه ابتدای سال صورت گرفت

کمک بیش از ۱۲میلیارد تومانی خیران به نیازمندان خراسان جنوبی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم نیکوکار خراسان جنوبی طی چهارماهه نخست سال جاری بیش از ۱۲ میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،احمد رفیعی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: مردم نیکوکار خراسان جنوبی طی چهارماهه نخست سال جاری بیش از ۱۲ میلیارد و ۱۲۷ میلیون تومان به صورت نقدی و غیر نقدی به مددجویان تحت حمایت این نهاد کمک کردند که از این میزان هفت میلیارد و ۳۴۵ میلیون تومان کمک نقدی و بیش از چهار میلیارد و ۷۸۱ میلیون تومان به صورت غیر نقدی به نیازمندان کمک شده است.
وی افزود: بیش‌ترین کمک‌های جمع‌آوری‌شده در قالب طرح‌های صدقات، ایتام و محسنین، زکات مال و مستحبی،، فطریه، کفارات و بوده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت:کمک‌های جمع‌آوری‌شده مردم متدین و نیکوکار استان بر اساس موازین شرعی در سرفصل‌های مختلف شامل خدمات درمانی، فرهنگی، ازدواج، مسکن، موردی و غیره مددجویان تحت حمایت و نیازمندان هزینه شده است.
رفیعی همچنین بر بهره‌گیری از شیوه‌های نوین و الکترونیکی در کمک به نیازمندان تأکید کرد و افزود: شماره‌گیری #۰۵۶*۸۸۷۷*، ارسال یک پیام بدون متن به سر شماره ۸۸۷۷ از طریق تلفن همراه، شماره‌گیری تلفن گویای ۹۶۸۸۷۷، واریز به شماره حساب ۰۱۱۱۶۷۶۵۱۸۰۰۵ نزد بانک ملی شعبه دادگستری بیرجند و مراجعه به سایت امداد به نشانیwww.emdad.ir ازجمله روش‌های جدید و نوین این نهاد در جهت کمک به نیازمندان است.
انتهای پیام/۱۲۷