مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی خبر داد

کمک بیش از ۲ میلیارد تومانی خیران به دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی

واقعی گفت: خیرین نیکوکار، معلمان و دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی 2 میلیارد و 500 میلیون تومان در قالب بسته‌های لوازم التحریر به دانش آموزان آسیب دیده از کرونا اهدا کردند.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمدعلی واقعی مدیرکل آموزش و پرورش و رئیس کمیته لوازم التحریر رزمایش کمک‌های مؤمنانه خراسان‌جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، گفت: خیرین نیکوکار، معلمان و دانش آموزان استان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در قالب بسته‌های لوازم التحریر به دانش آموزان آسیب دیده از کرونا اهدا کردند.
وی افزود: نهضت همگانی معلم یاری در راستای تحقق اهداف تربیتی، فرهنگی و پرورشی دانش آموزان و جلب مشارکت اولیا در این زمینه آغاز شده و در حال حاضر ۹۰ تیم معلم یاری در مرکز استان فعالیت می‌کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با اشاره به اجرای پویش نذر هوشمند در دانشگاه فرهنگیان استان، بیان کرد: حضور پرشور و جانانه مردم نیک اندیش، به ویژه جامعه فرهنگیان و دانش آموزان بهارستان علم و ادب در پشتیبانی از مدافعین سلامت و کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا، بار دیگر یاد و خاطره ی بسیج مردمی در حمایت از رزمندگان دوران دفاع مقدس را در اذهان زنده کرد.
واقعی عنوان کرد:از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون فرهنگیان و دانش‌آموزان استان کمک‌های بسیاری درعرصه تولیدماسک،ب الشت، گان بهداشتی، خرید بسته‌های لوازم التحریر، بسته‌های معیشتی، البسه و تلفن همراه در قالب پویش لبخند مهربانی، لبخند رضایت و ایران همدل در راستای پشتیبانی از مدافعین سلامت و حمایت از خانواده‌های آسیب دیده کرده‌اند.
رئیس کمیته لوازم التحریر رزمایش کمک‌های مؤمنانه خراسان‌جنوبی گفت: معلمان مؤمن، متعهد، جهادی و ولایی خطه قهستان زمین عاشقانه اما گمنام در عرصه تعلیم و تربیت فرزندان این خطه تلاش می‌کنند، تا بر اثر شیوع کرونا، فرایند تعلیم و تربیت دانش آموزان در اقصی نقاط استان تعطیل نشود.
وی خاطرنشان کرد: پویش لبخند رضایت از مهر ماه در آستان آغاز شده و تا پایان سال تحصیلی ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/۱۲۷