معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن اداره کل بهزیستی خراسان‌جنوبی خبر داد؛

کمک بیش از ۵ میلیارد ریالی موسسات خیریه به جامعه هدف بهزیستی خراسان‌جنوبی

رحیمی گفت: موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در سطح استان از ابتدای تا هفدهم ماه مبارک رمضان تعداد ۱۵ هزار پرس غذای گرم و ۸۵۰ بسته سبد غذایی به ارزش ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال بین نیازمندان جامعه هدف بهزیستی در استان توزیع کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسن رحیمی معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن اداره کل بهزیستی خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در سطح استان از ابتدای تا هفدهم ماه مبارک رمضان تعداد ۱۵ هزار پرس غذای گرم و ۸۵۰ بسته سبد غذایی به ارزش ۵ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال بین نیازمندان جامعه هدف بهزیستی در استان توزیع کردند.
وی افزود: در راستای اجرای پویش ایران همدل که به همت مردم و خیران به مؤسسات خیریه بهزیستی صورت گرفته، از ابتدای ماه مبارک رمضان و با محوریت هفته اکرام که از میلاد امام حسن مجتبی (ع) آغاز شده، مراکز و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در شهرستان‌های بیرجند، قاینات،زیرکوه، خوسف بشرویه، سربیشه و درمیان تا هفدهم ماه مبارک رمضان اقدام به توزیع غذای گرم بین جامعه هدف، نیازمندان و کودکان مراکز شبه خانواده بهزیستی کردند.
معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مسکن اداره کل بهزیستی خراسان‌جنوبی بیان کرد: تعداد ۸۵۰ سبد غذایی شامل برنج، ماکارانی، رب، قند و گوشت مرغ و گوسفندبه ارزش تقریبی هر سبد سه تا پنج میلیون ریال تهیه و بین معلولانِ نیازمند، زنان و کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در مناطق حاشیه شهرها و روستایی و مناطق محروم مرزی توریع کردند.
رحیمی عنوان کرد: ادارات بهزیستی و موسسات خیریه در شب‌های قدر و تا پایان ماه مبارک رمضان آمادگی دارند تا با دریافت کمک‌ها و مهربانی‌های مردم نوع دوست استان و خیران گرانقدر نذورات نقدی و غیر نقدی را دریافت و در کوتاهترین زمان ممکن به دست نیازمندان واقعی از جامعه هدف بهزیستی برسانند.
وی اظهار کرد: شماره کارت مجازی مشارکت‌های مردمی بهزیستی در بانک مرکزی به شماره ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۹۹۳۹۴۴۸، شماره حساب ۴۱۸۰۰۳۴۵۴۱۹۴۷۶۹۶ و همچنین کد #۱۴* مربوط به کمپین ایران همدل جهت واریز مبلغ نقدی و مهربانی‌ها در ماه مهمانی خدا درنظر گرفته شده است.
انتهای پیام/۱۲۷