در بازدید استاندار خراسان جنوبی از منطقه ۹ دی مهرشهر محقق شد؛

کمک یک میلیارد تومانی به ساخت مسجد امام حسن عسکری(ع) مهرشهر

استاندار خراسان جنوبی یک میلیارد تومان برای ساخت مسجد امام حسن عسکری (ع) منطقه ۹ دی مهر شهر کمک کرد.

به گزارش خاورستان، و به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی شامگاه (۳ تیر) ضمن بازدید از منطقه ۹ دی مهر شهر، در نماز جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) حضور یافت و در گفتگو با جمعی از شهروندان، برای حل مشکلات این منطقه قول مساعد داد.

وی برای رسیدگی به مسایل بهداشت و درمان و ایجاد نانوایی در این منطقه نیز قول مساعد داد.

فرماندار بیرجند هم در جمع نمازگزاران مسجد امام حسن عسکری (ع) گفت: مردمی بودن از ویژگی‌های دولت سیزدهم است.

علی فاضلی فرد با اشاره به تأکید رئیس جمهور بر حضور مسئولان در کنار مردم، متذکر شد: این بازدیدها و حضور در جمع مردم، مصداق عینی تأکیدات رئیس جمهور است.

وی ادامه داد: مسئولان دولت سیزدهم بی ریا در کنار مردم هستند و ثابت کرده اند که بین مردم و مسئولان فاصله ای نیست .

فرماندار بیرجند گفت: مردم نیز در حفظ و حراست و صیانت از نظام پای کارند از همین رو تمام تلاش دشمنان برای ناامید کردن آنهااز نظام، بی اثر خواهد بود.

وی عنوان کرد: تحریم‌ها تاکنون ناکارآمد بوده لذا دشمن تلاش می‌کند با ایجاد نارضایتی در بین مردم، بدبینی نسبت به نظام را ترویج دهد.

فاضلی فرد شروع تحول اقتصادی از سوی دولت را یک امر مهم دانست و تأکید کرد: مردم از همان ابتدای کار همراه مسئولان بوده اند لذا با این اعتماد امید می رود دولت بتواند در  تحول عظیم اقتصادی سربلند باشد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه تا چند ماه آینده شاهد اتفاقات خوبی به نفع مردم خواهیم بود، گفت: همانطور که در عرصه نظامی با همت حاج قاسم سلیمانی بر دشمن پیروز شدیم امروز هم سردار جنگ اقتصادی رئیس جمهور است لذا جنگ تمام عیار، سرباز و یار می‌خواهد و مردم باید به عنوان سربازان این جبهه پای کار باشند.

فرماندار بیرجند ابراز امیدواری کرد؛ با همراهی این تحول عظیم اقتصادی به نفع مردم رقم بخورد که قطعاً ثمرات آن به مردم می‌رسد.

فاضلی فرد با تأکید بر اینکه اتمام پروژه‌های ناتمام در دستور کار است، ادامه داد: نگاه دولت به مناطق کمتر توسعه یافته ویژه است.