رئیس جمعیت هلال احمر فردوس خبر داد

کمک ۲۴۵ میلیونی هلال احمر به دانش‌آموزان نیازمند فردوسی

لاژوردی گفت: با همکاری امور داوطلبان جمعیت و مشارکت خیرین بیش از ۲۴۵ میلیون ریال در راستای رفع بخشی از نیازهای تحصیلی دانش آموزان نیازمند در شهرستان هزینه شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید حسین لاژوردی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس در جمع خبرنگاران با اشاره به خسارت‌های کرونا به بخش‌های مختلف جامعه بیان کرد: به دنبال شیوع این ویروس و کساد برخی از مشاغل، خانوارهای زیادی متحمل ضرر و زیان شده‌اند.
وی ادامه داد: توجه به خانوارهای آسیب دیده از کرونا همواره مورد توجه هلال احمر بوده و در راستای کمک به نیازمندان به جلب مشارکت خیرین و نیکوکاران می‌پردازد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس از اهدا و توزیع ۱۰۰ بسته لوازم التحریر بین دانش آموزان نیازمند خبر داد و گفت: کیف، دفتر، قلم و دیگر ملزومات تحصیلی از جمله اقلام موجود در این بسته‌ها بوده است.
لاژوردی عنوان کرد: این بسته‌ها به ارزش بیش از ۱۳۵ میلیون ریال بوده که با همکاری خیرین تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.
وی با اشاره به مجازی شدن مدارس، افزود: غیر حضوری شدن مدارس و استفاده از شبکه آموزشی شاد، بسیاری از دانش آموزان را در تامین لوازم آموزشی اعم از تلفن همراه با مشکل رو به رو کرده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردوس ادامه داد: در راستای رفع مشکلات تعدادی از دانش‌آموزان محروم، پنج دستگاه موبایل بین پنج نفر از افراد نیازمند توزیع شده است.
لاژوردی ارزش این اقلام را ۱۱۰ میلیون ریال دانست و گفت: این کمک‌ها با همکاری امور داوطلبان جمعیت و مشارکت خیرین انجام شده است.
انتهای پیام/۱۲۷