معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی خبر داد

کمک ۳٫۵ میلیارد تومانی مردم خراسان‌جنوبی به نیازمندان

رفیعی گفت: تاکنون بیش از 3.5 میلیارد تومان کمک برای نیازمندان خراسان‌جنوبی در جشن نیکوکاری جمع آوری شده است.

احمد رفیعی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) هر ساله در روزهای پایانی سال با برگزاری جشن نیکوکاری جهت تهیه اقلام مورد نیاز نیازمندان هم استانی در آستانه سال نو اقدام میکند و با برپایی پایگاه های ثابت و سایر در سطح استان آماده جمع آوری کمک‌های مردمی و خیران است.
وی افزود: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و استان خراسان‌جنوبی و جلوگیری از انتشار آن کمیته امداد تصمیم گرفت به منظور رعایت بهداشت و توجه به سلامتی مردم جشن نیکوکاری را به صورت غیر حضوری و از طریق روش‌های نوین پرداخت برگزار کند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی با بیان این‌که مردم نیک‌اندیش و خیران بزرگوار همیشه به نیازمندان استان خراسان جنوبی توجه دارند، بیان کرد: علی‌رغم تمامی مشکلات اقتصادی خیران مانند همیشه برای کمک به نیازمندان پیش قدم هستند و تاکنون بیش از ۳٫۵ میلیارد تومان کمک برای نیازمندان استان در جشن نیکوکاری جمع آوری شده است.
رفیعی عنوان کرد: خیران به صورت نقدی و غیر نقدی کمک‌های خود را برای نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کیمته امداد استان ارسال کردند.
وی با بیان این‌که جشن نیکوکاری در خراسان‌جنوبی از ۱۴ اسفند ماه آغاز شده، اظهار کرد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی ادامه دارد و مردم می‌توانند با استفاده از روش‌های غیر حضوری در جشن نیکوکاری شرکت کنند.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: روش‌های پیش‌بینی شده برای کمک به صورت غیر حضوری شامل سر شمار تلفن همراه #۱*۸۸۷۷*، سامانه نیکوکاری با شماره گیری ۰۹۶۸۸۷۷، اپلیکیشن‌های سنا، بام، ایوا، بله و سکه، دستگاه‌های خودپرداز، شماره حساب۰۱۰۲۱۰۲۸۹۱۰۰۵ نزد بانک صادرات مرکزی بیرجند و مراجعه به سایت امداد به آدرس www. emdad. ir می‌شود، استفاده کنند.
رفیعی گفت: تعداد دانش‌آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان ۸ هزار و ۱۲۷ نفر و تعداد فرزندان ایتام و محسنین ۷ هزار و ۶۵۰ نفر است که از این تعداد ۳ هزار و ۸۷۹ نفر یتیم و ۴ هزار و ۸۴۱ نفر محسنین هستند.
وی با اشاره به شعار جشن نیکوکاری امسال که عید را به خانه‌هایشان ببریم است، گفت: از مردم نیکوکار و خیرانی که تا کنون موفق به کمک در جشن نیکوکاری نشدند دعوت می‌شود مانند همیشه یاری‌گر کمیته امداد امام خمینی (ره) باشند تا در آستانه سال نو دل نیازمندان هم استانی را خوشحال کنیم.
انتهای پیام/۱۲۷