در پی انتشار گزارش خاورستان؛

کمیته رصد نارضایتی‌ها برای بررسی ثبت‌نام الکترونیکی سوخت مایع تشکیل شد/ بسیج تمام دستگاه‌ها برای خدمات‌رسانی به مردم نهبندان

در پی گلایه اهالی روستاهای نهبندان از نحوه توزیع گاز مایع و نفت سفید جلسه کمیته رصد نارضایتی‌ها با محوریت برنامه‌ریزی به منظور خدمت‌رسانی مناسب برای ثبت نام الکترونیکی سوخت مایع تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، دوشنبه ۷ مهرماه گزارشی با عنوان “گلایه اهالی روستاهای نهبندان از نحوه توزیع گاز مایع و نفت سفید/ توزیع گاز مایع فقط به صورت الکترونیکی است” به منظور پیگیری و بررسی مشکل اهالی روستاهای نهبندان در پایگاه خبری خاورستان منتشر شد.
در پی انتشار این گزارش، جلسه کمیته رصد نارضایتی‌ها با محوریت برنامه‌ریزی به منظور خدمت رسانی مناسب‌تر در مراجعات مردمی ثبت‌نام الکترونیکی سوخت مایع، به ریاست مجید بیکی فرماندار شهرستان نهبندان و حضور سایر اعضا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد که بخشداران مرکزی و شوسف از طریق دهیاران اطلاع رسانی لازم را انجام داده تا مدارک خانوارها را به صورت تجمیعی در اختیار ناحیه پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان قرار دهند و به روستائیان اعلام شود نیاز به حضور فیزیکی افراد نیست.
از اداره گاز شهرستان نهبندان خواسته شد پیگیری لازم در راستای تایید خانوارهای ساکن در روستاهایی که گازرسانی نشده است، بدون وقفه صورت گیرد.
همچنین مقرر شد که همکاری و هماهنگی های لازم از طریق ناحیه مقاومت بسیج، هلال احمر، آموزش و پرورش، فرهنگ و ارشاد اسلامی، بخشداری‌ها، دهیاران و … جهت حل مشکلات موجود صورت پذیرد.
مجید بیکی فرماندار نهبندان روز گذشته به صورت سرزده از محل پخش فرآورده‌های نفتی شهرستان نهبندان بازدید کرد و در جریان روند خدمات‌دهی به روستائیان قرار گرفت.
وی در این بازید از افزوده‌شدن سه نیرو به شرکت نفت شهرستان نهبندان از سوی استان برای سرعت‌بخشیدن به خدمات‌دهی به مردم خبر داد و گفت: به منظور رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی دستگاه نوبت گیری سیار نیز برای این محل در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/۱۲۷