استاندار خراسان جنوبی:

کویرتایربا عزم، اراده و اعتماد به نفس مردم منطقه ایجاد شده است

ملانوری گفت: کویرتایر،از جمله واحدهایی است که با عزم،اراده و اعتماد بنفس مردم منطقه ایجاد شده است.

به گزارش خاورستان به نقل از روابط عمومی شرکت کویر تایر ؛ حمیدملانوری استاندار خراسان جنوبی در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای داخلی سازی قطعات در شرکت کویرتایر ،افتتاح این نمایشگاه را نقطه عطفی برای تعالی حوزه اقتصادی استان برشمردو اظهارداشت: ما اگر در شرایط فعلی به دنبال رونق صنعت در استان هستیم، به خاطر پیشینه صنایع فاخری همچون کویرتایر است.
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه وقتی مسئولیتی می پذیریم،هنر ما این است که ذخایر استان را بیدار کنیم تصریح کرد: وظیفه و تکلیف ما در ستاد توسعه خاوران همین است که منابع خاموشی که در استان داریم را بیدار کنیم.
وی ادامه داد: براساس سیاست های این ستاد،همه مدیران دستگاه‌های اجرایی فعال شده اند تا اثری ماندگار از خود بر جا بگذارند.
ملانوری اصلی ترین هدف ستاد توسعه خاوران را ایجاد تفکر توسعه ای در مردم برشمرد و تصریح کرد: در راستای برنامه های این ستاد، نشستهای متعددی با هلدینگ های اقتصادی و سرمایه گذاران برگزار شده است.
استاندارخراسان جنوبی یکی از مشکلات اساسی استان راحضور برخی سرمایه گذاران فاقد صلاحیت عنوان کرد و گفت: ما به دنبال افرادی هستیم که از توان و تخصص لازم برخوردار باشند تا بتوانند کاری را که شروع می کنند، با قدرت پیش ببرند.
وی هدف از این اصرار را ایجاد حس امیدواری در مردم و ترغيب آنها به سرمایه گذاری عنوان کرد و با اشاره به اینکه از بدو ورود به استان، شعار تدبیر، تلاش، توسعه را در دستور کار قرار دادیم، گفت: این شعار، الگوی رفتاری ما در مجموعه استان است و بر این باوریم که بدون فکر، برنامه و تلاش راه به جایی نمی بریم.
ملانوری با تاکید بر اینکه شعارهای سال و سیاست های اقتصاد مقاومتی، محور فعالیت های ما در استان است بیان کرد:سیاستهای اقتصاد مقاومتی، نسخه شفابخش همه معضلات کشور است.
استاندارخراسان جنوبی گفت: در همین راستا در شورای اداری و برنامه ریزی استان به مدیران دستگاه های اجرایی تکلیف شد تا برنامه عملیاتی سالانه خود را بر مبنای شعار سال و سیاست های اقتصاد مقاومتی تدوین کنند.
انتهای پیام /۳