مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان جنوبی:

گام پنجم طرح شهید سلیمانی در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود

هیهات گفت: بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی برای اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی در استان منتظر ابلاغ دستورالعمل است و به محض ابلاغ این طرح در خراسان‌جنوبی اجرایی می‌شود.

هاشم هیهات مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: گام پنجم طرح شهید سلیمانی در خراسان جنوبی اجرا می‌شود.
وی افزود: طی جلسه‌ای که روز یکشنبه در تهران بین سپاه و وزارت بهداشت به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شده، مباحثی در خصوص گام پنجم طرح شهید سلیمانی مطرح شده است.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی برای اجرای گام پنجم طرح شهید سلیمانی در استان منتظر ابلاغ دستورالعمل است و به محض ابلاغ این طرح در استان اجرایی می‌شود.
اهداف گام پنجم طرح شهید سلیمانی
هیهات عنوان کرد: در گام پنجم طرح شهید سلیمانی تاکید بر همکاری واکسیناسیون گروه ه‌های اولویت دار، تشدید نظارت‌ها بر مشاغل و بیماریابی فعال است.
وی اظهار کرد: در بحث نیروی انسانی نیز نیروهای داوطلب در گام پنجم طرح شهید سلیمانی همکاری خواهند داشت ضمن این‌که برای همکاری مجدد و تجدید نیرو فراخوان داده و نیروها را سازماندهی خواهیم کرد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی خراسان‌جنوبی گفت: گام چهارم طرح شهید سلیمانی ۱۸ فروردین ماه در استان به پایان رسیده است اما در برخی از شهرستان‌ها این طرح در بخش‌های مختلف ادامه داشته و نیروهای داوطلب حاضر در بیمارستان‌ها همچنان فعالیت دارند. اما در بحث گام بندی طرح، گام چهارم به پایان رسیده است.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/ ۴