استاندار خراسان جنوبی:

گرایش‌های سیاسی مشکلی از جامعه حل نمی‌کند

ملانوری گفت: بنا به اعتقاد شخصی خودم، تأکید رئیس جمهور و وزیر کشور، رفتار ما در استان رفتار اعتدالی خواهد بود و معتقدم گرایش‌های سیاسی و همراهی با باند بازی‌ها در شرایط خطیر امروزه، مشکلی از جامعه حل نمی‌کند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید ملانوری استاندار خراسان جنوبی امروز در مراسم تکریم و و معارفه استاندار خراسان جنوبی اظهار کرد: رضایتمندی مردم خراسان جنوبی از خدمات استاندار سابق نشان رضایت مندی مردم از نظام اسلامی و دولت است.
وی ضمن شاکر بودن از توفیق خدمت به مردم خراسان‌جنوبی، افزود: بنا به اعتقاد شخصی خودم، تأکید رئیس جمهور و وزیر کشور، رفتار ما در استان رفتار اعتدالی خواهد بود و معتقدم گرایش‌های سیاسی و همراهی با باند بازی‌ها در شرایط خطیر امروزه، مشکلی از جامعه حل نمی‌کند.
سه اصل که هر مدیر باید داشته باشد
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: در طول سال‌های گذشته که مسئولیت مستقیم بررسی صلاحیت‌ها و انتخاب فرمانداران و معاونین سیاسی استانداران زیادی را به عهده داشتم در این مسیر به سه اصل آشنایی مدیر به ضوابط کاری، داشتن انگیزه کافی و حُسن خلق و مردمداری تاکید داشته ام.
ملانوری عنوان کرد: مدیر انقلابی باید بر مدار حُسن خُلق و خدمت به مردم حرکت کند و با دانش کافی به میدان بیاید.
وی اظهار کرد: اقداماتی که در استان ریل گذاری شده بر اساس همان ریل گذاری‌های گذشته ادامه خواهد داشت.
استاندار خراسان‌جنوبی عنوان کرد: با توجه به ظرفیت‌های بسیار خوب خراسان‌جنوبی از همه اقشار، گروه‌ها، شخصیت‌های علمی، فضلا، نخبگان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، علما و بزرگان، سرمایه‌گذاران، نیروهای ارزشی توانمند و جوانان برای کمک به توسعه استان دعوت می‌کنیم.
ملانوری با بیان این‌که خراسان‌جنوبی قابلیت‌های زیادی دارد، بیان کرد: بزرگترین سرمایه این استان، منابع انسانی و شخصیت‌های علمی، فرهنگی، اجرایی و اداری است که جایگاه بسیار خوبی در سطح ملی، بین المللی و استانی دارند.
وی به وجود معادن غنی، محصولات کشاورزی خاص با رتبه های تولید ویژه و جاذبه‌های گردشگری در استان اشاره کرد و گفت: این ظرفیت‌های باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: خراسان‌جنوبی سرشار از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه است اما با محرومیت‌ها و کمبودهایی مواجه است که با استفاده از قابلیت‌های موجود رفع شده به توسعه و پیشرفت استان خواهد انجامید.
ملانوری با بیان اینکه برای برنامه ریزی امور استان شعاری در نظر گرفته است، گفت: شعار من خراسان جنوبی؛ تدبیر، تلاش و توسعه است.
وی اظهار کرد: ان‌شاء الله همه با هم بتوانیم با تدبیر و تلاش در راستای رشد وتوسعه استان موفق عمل کنیم.
انتهای پیام/۱۲۷