گفتگوی تلفنی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با خانواده شهید مدافع حرم / پدر شهید: سلام ما را به مقام معظم رهبری برسانید

آیت الله عبادی طی تماسی تلفنی فرا رسیدن دومین سالگرد شهادت شهید مرتضی بصیری پور اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی به خانواده معظم این شهید والامقام تبریک و تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، صبح امروز ۲۰ فروردین ماه ۹۹، به مناسبت سالروز شهادت شهید مرتضی بصیری پور، اولین شهید مدافع حرم خراسان جنوبی، طی گفتگوی تلفنی با پدر بزرگوار این شهید اظهار کرد: بنده دعاگوی شما هستم و خداوند شما و خانواده های شهدا و ایثارگران را حفظ کند که مایه ی افتخار هستید.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در ادامه افزود: در ایام سالگرد شهادت شهید عزیز مرتضی بصیری پور وظیفه داشتیم که از نزدیک شما را ببینیم اما جریان ویروس کرونا را مراعات کرده و مزاحم شما نمی شویم.
آیت الله عبادی اضافه کرد: هم عرض تسلیت و هم عرض تبریک داریم و هم در آستانه میلاد مقدس حضرت ولیعصر(عج) هستیم و امیدواریم که با ظهور آن حضرت این دردها و رنج های بشر به پایان برسد.
وی بیان داشت: خواستیم عرض ارادت کنیم لذا عرض سلام و تسلیت و بزرگداشت و تبریک ما را به خانواده و فامیل محترم ابلاغ بفرمایید.
نماینده مقام معظم رهبری در خراسان جنوبی در پایان گفت: ما دعاگوی شما هستیم و خداوند شما را حفظ کند و بر درجات آن شهید گرامی بیفزاید.
لازم به ذکر است در ادامه ی این گفتگو آقای بصیری پور، پدر شهید مدافع حرم بیان داشت: خداوند شما را حفظ کند، بنده نیز به نوبه ی خودم نیمه شعبان و ولادت حضرت مهدی(عج) را خدمت حضرتعالی تبریک عرض می کنم و ان‌شاءالله به زودی این بیماری(ویروس کرونا) هرچه سریع تر از کشور جمع شود.
وی در ادامه افزود: سلام ما را خدمت مقام معظم رهبری برسانید و از طرف خانواده های شهدا این روز عزیز را به شما تبریک عرض می کنم ان‌شاءالله خداوند متعال شما را حفظ کند و از اینکه به یاد ما بودید تشکر و قدردانی می کنم.
انتهای پیام/