همراه با کاروان زیر سایه خورشید/ 29

گلزار شهدای بیرجند غبارروبی شد

کاروان خدام حرم مطهر رضوی با حضور در مزار شهدای بیرجند ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل به قبور شهدا با آرمان‌های والای شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، شب گذشته کاروان خدام حرم مطهر رضوی با حضور در مزار شهدای بیرجند ضمن قرائت فاتحه و نثار شاخه گل به قبور شهدا با آرمان‌های والای شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
عطر رضوی با حضور سفیران خورشید هشتم در مزار شهدای گمنام پیچید و حال و هوای خاصی به این فضا بخشیدند.
خدام حرم مطهر رضوی با حضور در جوار قطعه دو شهدای بیرجند مزار این لاله‌های گلگون کفن را غبارروبی کردند و به قرائت صلوات خاصه امام رضا(ع) پرداختند.
همچنین اقشار مختلف مردم، جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران در این برنامه معنوی شرکت کرده و پرچم مطهر رضوی و مزار شهدا را زیارت کردند.
کاروان خادمین حرم مطهر رضوی با گرداندن پرچم سبز گنبد امام رضا(ع)، مردم را به زیارت معنوی و عاشقانه امام مهربانی‌ها دعوت کرده و با شعرخوانی و مدیحه سرایی دل‌های ارادتمندان را به پنجره فولاد گره زدند.
در پایان نیز حجت الاسلام محسن شراهی مُبلغ اعزامی کاروان زیر سایه خورشید به بیان کرامات امام رئوف پرداخت و افزود: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از خود شهادت نیست و باید مسیر فرهنگ ایثار و شهادت ترویج یابد.
انتهای پیام/ ۱۳۲