رئیس جمعیت هلال احمر خوسف خبر داد:

گندزدایی ۱۸ روستای شهرستان خوسف به همت اعضای جمعیت هلال احمر

ولی زاده از گندزدایی و ضد عفونی 18 روستای شهرستان خوسف به همت داوطلبان و جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد.

به گزارش خاورستان، محمد ولی‌زاده رئیس جمعیت هلال احمر خوسف با بیان اینکه شکست کرونا همت همگانی را می‌طلبد، اظهار‌کرد: عملیات گندزدایی و ضدعفونی ۱۸ روستای شهرستان خوسف با همکاری ۱۴۳ نفر از اعضای داوطلب و جوانان جمعیت این شهرستان انجام شد.
وی با اشاره به اینکه این روستاها شامل نوغاب، سرو یار، خور، فدشک، نصرآباد، مهدیه، جونیان، تقاب، معصوم‌آباد، سیوجان، چاه‌های ولی عصر یک، دو و سه، سیب چاه و گوشه است، بیان‌کرد: علاوه بر این روستاها بانک‌ها، اماکن عمومی و برخی از ادارات در شهر خوسف نیز گندزدایی و ضدعفونی شد.
ولی‌زاده با بیان اینکه در این عملیات بیش از ۱۶ هزار لیتر مواد ضد عفونی‌کننده استفاده شد، گفت: همچنین در مناطق کم برخوردار شهر خوسف تعدادی بسته بهداشتی بین اهالی این مناطق به صورت رایگان توزیع شد.
وی با اشاره به انجام تست تب سنجی برای سالمندان این مناطق، افزود: تیم سحر(سامانه حمایت های روانی) نیز با مراجعه به منازل سالمندان به ضدعفونی‌ و گندزدایی محل زندگی این افراد پرداختند.
رئیس جمعیت هلال احمر خوسف یادآور شد: برای بیش از ۶ هزار نفر در روستاهای این شهرستان تست تب‌سنجی صورت گرفته است که خوشبختانه تا کنون مورد مشکوکی مشاهده نشده است.
انتهای پیام/ ۱۳۲