نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

یک جامعه ضعیف نسل توانمند را از بین می‌برد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: برنامه استعمار نه از مسجد گوهر شاد آغاز شده و نه به آنجا ختم می‌شود بلکه این پروژه ای است که جامعه را ضعیف و از همه اهرم‌های تفرقه برای کوچک سازی کمک می‌گیرد در یک جامعه متفرق را ایجاد می‌کند و یک جامعه ضعیف نسل توانمند را از بین می‌برد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در همایش لشکر فرشتگان آسمانی که در محل مجتمع فرهنگی و مذهبی ایثار برگزار شد،اظهار کرد: میان مکتب الهی و مکاتب بشری تفاوت زیادی وجود دارد و مکاتب الهی همواره در مورد عقل، منطق و برهان است.
وی افزود: اما مکتب‌های بشری به استبداد بشری بر‌می‌گردد و خط و نشان آن این است که هر کس حرف این مکاتب را نپذیرد باید نابود شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: مکاتب الهی که بخش عظیم آن جهاد دفاعی است سخنی است که در عین حال حامل بصیرت است؛ جهاد برای بصیرت افزایی است اما طرح مکتب بشری که استبدادهای نفسانی است اگر توسعه پیدا کند و جهانی شود به استکبار جهانی تبدیل می‌شود.
وی با بیان اینکه در آستانه ۲۱ تیرماه هستیم،بیان کرد: برنامه استعمار نه از مسجد گوهر شاد آغاز شده و نه به آنجا ختم می‌شود بلکه این پروژه ای است که جامعه را ضعیف و از همه اهرم‌های تفرقه برای کوچک سازی کمک می‌گیرد؛ و یک جامعه متفرق ایجاد می‌کند و یک جامعه ضعیف، نسل توانمند را از بین می‌برد.
آیت الله عبادی عنوان کرد: منافقین همواره سعی کردند انسان‌های فهمیده و توانمند چه از نظر علمی،سیاسی و اجتماعی را به نحوی از بین ببرند.
وی بیان کرد: این ما هستیم که باید به بلوغ عقلانی برسیم و همه طرح دشمن را از ریشه تا نهایت را درک کنیم و خود را متناسب با آن در صحنه قرار دهیم.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: شرط اول شناخت مشکلات و دشمن، ابزار و هدف دشمن است و بعد اینکه مسئله دشمن را فهمیدیم باید عملامتناسب با آن در مقابل دشمن تمام قد بایستیم.
آیت الله عبادی تصریح کرد: به هر حال یک دست نامرئی حرکات مقدس لشکرهای آسمانی را کمک خواهد کرد به واسطه خود ما و معیاری که خدا در قران بیان کرده است و خداوند وعده آن را داده است. برای کسانی که بر اساس بصیرت و انگیزه‌های الهی به پاخیزند.
وی با اشاره به آیه ای از قرآن،خاطر نشان کرد: جریان‌های تلخی که به مسلمانان در میانمار، یمن و آفریقا می‌گذرد و مسلمانان کشته می‌شوند این ناامنی‌ها به دوش خودمان است و انشالله به امنیتی که خدا تعیین کرده خواهیم رسید.
انتهای پیام/ ۱۲۷/۱۱/۱۳۵