رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج توزیع می‌شود

سردار سلیمانی از توزیع یک میلیون بسته معیشتی در ماه رمضان توسط بسیج خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در حاشیه آغاز چهارمین مرحله کمک مومنانه بسیج که در محل این سازمان برگزار شد، اظهارداشت: سازمان بسیج مستضعفین در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی کمک های مومنانه خود را برای قشرهای اسیب پذیر جامعه اغاز خرد که در این رابطه سال گذشته طی سه مرحله کمک هایی را به این بخش از جامعه اهدا کرد.
وی با بیان اینکه کمک های مومنانه از سنت های جامعه اسلامی است، افزود: بر این اساس امسال اولین مرحله سال جدید و چهارمین مرحله تاکنون اغاز می شود که در این رابطه مردم و خیرین مشارکت خوبی داشتند به نحوی که با استفاده از کمک های مردمی یک میلیون بسته معیشتی شامل برنج ایرانی، حبوبات، رب، شکر، خرما و‌ ماکارانی را میان جامعه هدف در ماه مبارک رمضان توزیع می کنیم.
سردار سلیمانی ادامه داد: البته پیش بینی می کنیم بواسطه مشارکت بیشتر مردم در ماه رمضان این تعداد بسته ها به یک و نیم میلیون بسته با ارزش ریالی حدود ۵۰۰ هزار تومانی برسد.
وی در خصوص فعالیت های بسیج در مقابله با کرونا هم عنوان کرد: کمک به آسیب دیدگان کرونا و افرادی که بواسطه کرونا قرنطینه می شوند در قالب کمک های مومنانه فعالیت هایی پیش بینی شده علاوه بر این بسیج و وزارت بهداشت طرح مشترک مقابله با کرونا را با عنوان طرح شهید سلیمانی اجرا می کنند.
انتهای پیام/۴