دبیر ستاد امر به معروف خراسان جنوبی:

۱۰۰۰ نفر در سامانه امین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر ثبت‌نام کردند

قاسمی گفت: تاکنون هزار نفر به صورت طلایه‌داران در سامانه امین ثبت نام و ساماندهی شده اند تا ماموریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه عملیاتی کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی در دیدار اعضای شورای هیئت اندیشه ورز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: در جلسه شورای معاونین و هیئت اندیشه ور به صورت مرتب در سال جاری برگزار شده و موضوعات اساسی را با کار کارشناسی پیگیری و اجرا کردیم.
وی از برگزاری جلسه های هم اندیشی فرهنگی در موضوع فیلم کوتاه «بی تفاوت نباشیم» خبر داد و گفت: از سال گذشته تاکنون ۱۴ جلسه کمیته مطالبه گری، سه جلسه کمیته اجتماعی، ۲ جلسه کمیته حقوقی، ۲۰ جلسه کارگروه فرهنگ،رسانه و آموزش برگزارش شده و با پلیس اطلاعات و امنیت و اصناف مختلف نیز جلسه های مختلفی در این مدت برگزار شده است.
قاسمی افزود: در حال حاضر هزار نفر به صورت طلایه‌داران در سامانه امین ثبت نام و ساماندهی شده اند تا ماموریت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه عملیاتی کنند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۲۰ گروه جهادی نیز در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، عفاف و حجاب، اقتصاد، هنر و رسانه تشکیل شده است، ادامه داد: در این مدت از شهرستان زیرکوه، قاین، نهبندان، خوسف و طبس بازید شده است.
وی بیان کرد: همچنین نشست بررسی دستاورهای انقلاب اسلامی و نشست های فوق العاده با مسئولان استان و دادگستری برگزار شده است.
قاسمی با تأکید بر اینکه برنامه گسترش شوراهای امر به معروف و تعمیم در ادارات شهرستان ها و مساجد در دستور کار است، عنوان کرد: گسترش گروه های جهادی برای فعالیت در فضای مجازی، آموزش قانون امر به معروف و آموزه های دینی و پیگیری ترک فعل برخی از مسئولان نیز از دیگر برنامه های ستاد امر به معروف استان است.
انتهای پیام/۱۰