مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی:

۱۱۰ زندانی جرائم غیر عمد خراسان جنوبی آزاد شدند

روشان گفت: همزمان با هفته بسیج ۱۱۰ زندانی جرائم غیر عمد خراسان جنوبی آزاد شدند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، روشان مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد خراسان جنوبی به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار شد، اظهار کرد: بسیج یک تفکر مقدس و الهی و برگرفته از اعتقاد است.

وی با بیان اینکه در بحث آزاد سازی زندانیان نیازمند، برگزاری صلح و سازش بسیج حقوق دانان همکاری دارد، افزود: در این خصوص ۳۳۹ زندانی جرائم غیر عمد استان از طریق پیگیری های صورت گرفته آزاد شده اند.

مدیرکل زندانهای خراسان جنوبی بیان کرد: امروز شاهد آزادی ۱۱۰ زندانی استان همزمان با سراسر کشور هستیم که یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان کمک خیران و ۷۵۰ میلیون تومان کمک جمع آوری شده توسط بسیج حقوق دانان هستیم و در این مراسم به صورت نمادین ۸ زندانی به نام مبارک امام رضا(ع) آزاد و به آغوش گرم خانواده برمیگردند.

روشان به خدمات ارائه شده به زندانیان اشاره و عنوان کرد: آزادی ۷۵ زندانی نیازمند، تحت حمایت داشتن ۱۵۰۰ خانواده زندانیان، حمایت غیر نقدی به ارزش چهار میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، توزیع ۸۳۰ بسته آموزشی و لوازم التحریر، توزیع ۳۸۰ مورد بسته بهداشتی و ایجاد اشتغال برای ۲۵۰ نفر از جمله خدمات ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: مبلغ بدهی بیش از ۳۷ میلیارد تومان بوده که ۹ میلیارد تومان توسط شکات گذشت شده است.

انتهای پیام/۱۲۷