سرپرست پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی:

۱۲ تن نهاده‌های دامی احتکار شده در خراسان جنوبی کشف شد

بخشی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان ۱۲ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع را در شهرستان بیرجند کشف کردند.

به گزارش خاورستان به نقل از پایگاه خبری پلیس، جواد بخشی سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و دام، ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی اخباری را مبنی بر دپوی گسترده نهاده‌های دامی در یکی از انبارهای شهرستان بیرجند دریافت کردند که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با انجام اقدامات نامحسوس و اشراف اطلاعاتی، مکان دقیق دپوی نهاده‌های دامی را شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مقام قضایی و همکاری اداره صنعت، معدن و تجارت محل مورد نظر را بازرسی کردند که ۱۲ تن نهاده‌های دامی خارج از شبکه توزیع کشف شد.
بخشی با بیان اینکه ارزش ریالی نهاده‌های دامی کشف شده توسط کارشناسان بالغ بر ۸۴۰ ریال برآورد شد گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
وی از هموطنان درخواست کرد در صورت اطلاع از هر گونه فعالیت‌های غیرقانونی، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انبار احتکار روغن خوراکی در بیرجند کشف شد
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی از کشف سه تن و ۳۳۰ کیلوگرم روغن خوراکی احتکار شده در شهرستان بیرجند خبر داد و گفت: ارزش ریالی کالای احتکار شده ۳۳۲ میلیون ریال برآورد شده است.
وی اظهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی خراسان جنوبی اخباری را مبنی بر احتکار روغن در شهرستان بیرجند دریافت کردند که پیگیری موضوع بسرعت در دستور کار پلیس قرار گرفت.
بخشی افزود: ماموران با انجام تحقیقات تخصصی پلیسی انبار کالای احتکار شده را شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از محل سه تن و ۳۳۰ کیلوگرم روغن خوراکی احتکاری را کشف کردند.
سرپرست پلیس امنیت اقتصادی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای احتکار شده را ۳۳۲ میلیون ریال برآورد کردند گفت: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
وی ضمن قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس خاطرنشان کرد: اعتماد و مشارکت مردم با پلیس امنیت را به دنبال خواهد داشت و زمینه بروز جرایم در جامعه را کاهش می‌دهد.
انتهای پیام/۴