مدیر شعبه شرکت شهرکهای کشاورزی خراسان جنوبی:

۱۳۲ میلیارد تومان اعتبار به متقاضیان نهضت گلخانه ای پرداخت شد/ واگذاری بارگاه زرشک در روستای افین

سورگی گفت: ۱۳۲ میلیارد تومان اعتبار به متقاضیان نهضت گلخانه ای در خراسان جنوبی پرداخت شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهدی سورگی مدیر شعبه شرکت شهرکهای کشاورزی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در نشست خبری برنامه های هفته جهاد کشاورزی در مورد آخرین وضعیت نهضت گلخانه ای استان، اظهار کرد: در خراسان جنوبی پنج شهرک داریم که نهضت گلخانه ای در آنجا اجرایی میشود.
وی افزود: تاکنون برای چهار شهرک احداث گلخانه مجوز حفاری چاه از آب منطقه ای دریافت شده که کار حفاری و تجهیز چاه ها در دستور کار است.
مدیر شعبه شرکت شهرکهای کشاورزی خراسان جنوبی بیان کرد: بحث گازرسانی به این شهرکها در دستور کار بوده و به جز بحث گازرسانی در سایر حوزه ها و زیرساختها شاهد پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی در احداث شهرکهای گلخانه ای استان هستیم که امیدواریم تا پایان سال به پیشرفت ۱۰۰ درصدی برسیم.
سورگی با بیان اینکه در مورد شهرکهای دامی مطالعات نهایی شده، عنوان کرد: در مورد بارگاه های زرشک نیز برنامه ریزی شده بارگاه ها با هزینه کم به زرشک کاران واگذار شود.
وی از واگذاری بارگاه زرشک در روستای افین خبر داد و گفت: ان شاءالله به زودی در سایر نقاط استان بارگاه ها واگذار و کار خشک کردن زرشک به صورت بهداشتی آغاز خواهد شد.
مدیر شعبه شرکت شهرکهای کشاورزی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: در بحث نهضت گلخانه ای ۱۳۲ میلیارد تومان اعتبار به متقاضیان پرداخت شده است.
انتهای پیام/۱۲۷