رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان:

۱۵۰ بسته معیشتی در مناطق محروم درمیان توزیع می‌شود

مرادی گفت: در راستای گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه، ۱۵۰ بسته معیشتی در مناطق محروم توزیع می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، جواد مرادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شهرستان درمیان دارای روستاهای زیادی بوده که به دنبال خشکسالی های چند ساله در فقر و محرومیت به سر می‌برند.
وی افزود: شیوع کرونا و گرانی برخی کالاها بر مشکلات خشکسالی دامن زده و سختی‌های زیادی را متحمل برخی از خانوارهای روستایی کرده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان با اشاره به رسالت هلال احمر مبنی بر کاهش آلام بشری بیان کرد: این جمعیت نه تنها در زمان بحران، بلکه در هر شرایطی که فریاد نیازمندی به گوش برسد، به میدان می‌رود.
مرادی عنوان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون خدمات زیادی اعم از ضدعفونی روستاها، ویزیت رایگان بیماران و توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی در روستاها انجام شده است.
وی اظهار کرد: در راستای گام سوم رزمایش کمک‌های مومنانه نیز ۱۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۲۵ میلیون ریال توسط جمعیت هلال احمر و خانه‌های هلال شهرستان در مناطق محروم توزیع می‌شود.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان با اشاره به ایجاد کمپین “دست یار”، بیان کرد: این کمپین با هدف تامین دستگاه اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن برای بیماران کرونایی از طریق مشارکت مردم و خیرین تشکیل شده است.
مرادی عنوان کرد: با توجه به نیاز بیماران کرونایی به اکسیژن، از مردم و خیرین خواستاریم با پیوستن به این کمپین و اهدای نفس به نیازمندان، باری دیگر ما را در این حرکت همیاری کنند.
وی بیان کرد: خیرین، نیکوکاران و مردم نوعدوست استان می‌توانند با استفاده از کد دستوری # ۵۶ * ۱۱۲ * و یا با واریز کمک‌های خود به شماره حساب ۵۲۳۹۳۹۳۹۵۵ با شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۶۰۲۲۲۳۱۵۶ نزد بانک ملت اقدام به اهدای نفس به بیماران کرونایی کنند.
انتهای پیام/۱۲۷