به همت حامیان خیّر؛

۱۵۴ تبلت به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی اهدا شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: ۱۵۴ تبلت با همراهی خیرین و حامیان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی به منظور برخورداری از آموزش و تحصیل مجازی اهدا شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، رضا سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران از اهدای ۱۵۴ تبلت توسط حامیان به ایتام خراسان جنوبی خبر داد.
وی افزود: این تعداد تبلت با همراهی خیرین و حامیان به ایتام تحت حمایت به منظور برخورداری از آموزش و تحصیل مجازی اهدا شده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی بیان کرد: با توجه به پیش بینی مسئولان برای سال تحصیلی جدید ، تداوم آموزش مجازی برای دانش آموزان است که در این زمینه کمیته امداد نیز تلاش خواهد کرد امکانات لازم برای ادامه تحصیل جامعه هدف را با همراهی خوب خیرین و حامیان فراهم کند.
سلم آبادی با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۵۰۰ دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد خراسان جنوبی هستند، عنوان کرد: فرزندان جامعه هدف از استعدادهای فوق العاده ای بهره‌مند هستند و سعی خواهیم کرد با همراهی خیرین و حامیان که همیشه در همه مراحل در کنار خانواده های نیازمند بوده و هستند، شرایط را برای همه دانش آموزان تحت حمایت فراهم کنیم.
وی اظهار کرد: مردم نیکوکار ، خیران ، نهادها و سازمان ها و شرکت های تولیدی استان می توانند با شماره گیری #۱*۰۵۶*۸۸۷۷*، پایگاه اینترنتی emdad.ir یا تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به دانش آموزان تحت حمایت اهدا کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی گفت: مبلغ هزینه شده برای تهیه ۱۵۴ تبلت اهدایی توسط خیرین و حامیان به ایتام خراسان جنوبی ۴۶۲ میلیون تومان است.
انتهای پیام/۱۲۷