معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:

۱۶ فیلم‌ منتخب چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در سینماهای بیرجند اکران می‌شود

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: 16 فیلم‌ منتخب چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سینماهای مرکز استان خراسان جنوبی اکران می‌شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سید علی زمزم امروز شنبه در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرد: فیلم‌های چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر در خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور برگزار می‌شود.

معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه این استان برای نهمین دوره متوالی میزبان جشنواره فیلم فجر است، افزود:  همزمان با چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، سینماهای مرکز استان خراسان جنوبی نیز از ۱۷ تا ۲۳ بهمن ماه جاری میزبان اکران فیلم‌های منتخب این جشنواره خواهند شد.

وی ادامه داد: ۱۶ فیلم بخش سودای سیمرغ در سینما بهمن و سینما فردوسی شهر بیرجند با داشتن بهترین کیفیت پخش صدا و تصویر، اکران می‌شود.

زمزم در پایان گفت: امسال نیز مانند سال گذشته اینترنتی خواهد بود و علاقه‌مندان برای تهیه بلیط فیلم‌های مورد علاقه خود می‌توانند به مرجع اینترنتی مختص به جشنواره که به‌زودی اعلام خواهد شد، مراجعه کنند.

چهل و یکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر ۱۲ تا ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ در ۳۱ استان کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/۱۰