مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی:

۲۰۰ ویژه برنامه گرامیداشت سوم خرداد در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

فلاحی گفت: به‌ مناسبت سی و نهمین سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر اجرای ۲۰۰ برنامه در سطح استان برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان،غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی با اشاره به برنامه های سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار کرد: در سال جاری ستاد استانی و شهرستانی برای گرامیداشت مناسبت های دفاع مقدس و مقاومت تشکیل شده است.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌ جنوبی گفت: برای امسال اجرای ۳۹ برنامه در طول سال به مناسبت روزهای خاص پیش بینی شده است.
وی با اشاره به راه اندازی سامانه ای برای ثبت برنامه های این هفته ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی استان، ادامه داد: تاکنون ۹۶ دستگاه اجرایی حدود ۲۰۰ عنوان برنامه به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری مردم دزفول ثبت کردند.
فلاحی بیان کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، پخش برنامه های فرهنگی از صدا و سیمای خاوران، دیدار فرماندهان و ائمه جمعه با پیشکسوتان عملیات فتح خرمشهر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برگزاری نشست های مجازی بیان خاطرات و دستاوردهای حماسه آزادسازی خرمشهر، برگزاری چهاردهمین کنگره ملی جانبازان و ایثارگران فتح خرمشهر به صورت وبینار، اجرای برنامه فرهنگی در بستر فضای شاد دانش آموزی، شب شعر و خاطر، تئاتر خیابانی، رونمایی از کتب و تولیدات هنری و پخش بانگ مقاومت و پیروزی در سوم خرداد از شبکه سراسری و استانی از جمله این برنامه ها است.
انتهای پیام/۳