رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی:

۲۴ هزار نفر،عوامل اجرایی آماده برگزاری انتخابات در خراسان‌جنوبی

خوش‌خبر گفت: بیش از ۲۴ هزار نفر در خراسان‌جنوبی به عنوان عوامل اجرایی، آماده برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه هستند.

به گزارش خاورستان، ناصر خوش‌خبر رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی در جلسه ستاد انتخابات استان که به ریاست استاندار و با حضور کلیه اعضا برگزار شد، خاطرنشان کرد: بیش از ۲۴ هزار نفر در این استان به عنوان عوامل اجرایی، آماده برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه هستند.
وی افزود: با عنایت به پیگیری‌های صورت گرفته مبنی بر افزایش شعب اخذ رأی، در روز ۲۸ خرداد تعداد هزار و ۲۴ شعبه در سطح استان دایر خواهد شد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی بیان کرد: این افزایش آمار شعب، به منظور پیشگیری از تجمعات در زمان رأی گیری و رعایت پروتکل های بهداشتی انجام گرفته است.
خوش خبر عنوان کرد: به نسبت رشدی که در آمار شعب داریم، تعداد عوامل اجرایی، محافظین، گروه پشتیبانی و … نیز در مقایسه با دوره های گذشته افزایش یافته است.
وی اظهار کرد: این افزایش آمار شعبه‌ها، موجبات اطمینان خاطر مردم و مجریان انتخابات را در روند رأی گیری فراهم می‌کند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی گفت: همزمان با این اقدام برای تأمین ملزومات بهداشتی مورد نیاز در شعب اخذ رأی نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
خوش خبر افزود: به مردم این اطمینان را می دهیم که علی‌رغم وجود شرایط کرونایی، سلامت آنها در زمان رأی گیری تضمین خواهد شد .
وی عنوان کرد: با عنایت به شرایط رنگ بندی استان، این بستر فراهم است که مردم با اطمینان خاطر برای مشارکت در این امر سرنوشت ساز حضور پیدا کنند.
رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی تأکید کرد: کلیه دستگاه های اجرایی در سطح استان منسجم شده و تمام ظرفیت‌های موجود استان برای برگزاری انتخاباتی در طراز ایران اسلامی آماده می‌باشد.
خوش خبر ادامه داد: بستر و شرایط فراهم شده تا روز جمعه ۲۸ خرداد ماه، با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، افتخار دیگری نصیب استان شود.
انتهای پیام/۱۲۷