مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

۲۵ طرح ورزشی در خراسان جنوبی آماده افتتاح است

عزیزی گفت: ۲۵ طرح ورزشی با اعتبار ۴۷ میلیارد تومان در استان آماده افتتاح در دهه فجر است.

به گزارش خاورستان، حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این تعداد طرح با زیربنای حدود ۸۰ هزار مترمربع احداث شده که ۸۰ هزار نفر از مزایای آن برخودار خواهند شد.
وی گفت: احداث و تجهیز زمین چمن مصنوعی، سالن چند منظوره ورزشی، مجموعه ورزشی گلف، خانه جوان، احداث گود باستانی از جمله طرح‌های ورزشی افتتاحی در دهه فجر است که در شهرستان‌های بیرجند، بشرویه، خوسف، درمیان و طبس به بهره‌برداری خواهد رسید.
عزیزی از افتتاح ۱۰ خانه ورزش روستایی در استان با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان خبر داد و گفت: سه هزار و ۵۰۰ نفر در شهرستان‌های بیرجند، زیرکوه، طبس، قاین، نهبندان و درمیان از مزایای آن برخوردار خواهند شد.
وی بیان کرد: همزمان با ایام دهه فجر عملیات اجرایی ۱۱ طرح عمرانی با زیربنای ۶۹ هزار و ۴۰۰ مترمربع و اعتبار ۳۵ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در استان آغاز می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، احداث سالن ورزشی در روستای چاه داز نهبندان، هفت باب زمین چمن مصنوعی فوتبال در روستاهای «مهل آباد، سهل آباد، دهسلم، ابراهیمی، طارق، ماهیرود و مختاران»، احداث فاز دوم توسعه مجموعه ورزشی ناصری، فاز دوم سایت ۲ هکتاری مجموعه ورزشی بند دره و احداث فاز اول مجموعه چند منظوره ورزشی در محور بیرجند – زاهدان را از جمله طرح‌های کلنگ‌زنی در دهه فجر ذکر کرد.
انتهای پیام/۴