۳۳۵ کیلوگرم موادمخدر در استان خراسان جنوبی کشف شد

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۳۳۵ کیلوگرم تریاک و حشیش در استان خبر داد.

به گزارش خاورستان، سردار ناصر فرشید شهر امروز در جمع خبرنگاران از کشف ۳۱۵ کیلو تریاک در شهرستان نهبندان خبر داد و گفت: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم را دستگیر کردند.
وی اظهار داشت: مأموران پاسگاه عربخانه شهرستان نهبندان هنگام گشت زنی در محورهای فرعی این شهرستان به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ایست دادند.
وی بیان داشت: راننده خودرو به محض مشاهده پلیس متواری شد که مأموران در اقدامی منسجم و هماهنگ خودرو را متوقف کردند و در بازرسی از آن ۳۱۵ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: مأموران در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم را دستگیر کردند که متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.
فرشید گفت: همچنین ماموران انتظامی شهرستان قاین نیز در بازرسی از یک سواری پراید ۲۰ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش کشف کردند.
وی اظهار داشت: مأموران انتظامی پاسگاه ابراهیم آباد قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری و گشت زنی به یک سواری پراید مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند که در بازرسی از خودرو و پاکسازی مسیر تردد آن، ۲۰ کیلو و ۷۰۰ گرم حشیش کشف و در این رابطه یک متهم دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان این که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مقام قضائی معرفی و روانه زندان شده است، تصریح کرد: شهروندان در صورت مشاهده افراد و یا خودروهای مشکوک بلافاصله مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.
سردار فرشید خاطرنشان کرد: پلیس در راستای برقراری نظم و امنیت و آرامش عمومی برای هموطنان عزیز در تمامی ساعات شبانه روز از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد لذا همکاری شهروندان و تعامل و پشتیبانی دستگاه های تاثیرگذار با پلیس نیز در کاهش جرایم نقش به سزایی خواهد داشت.
انتهای پیام/۷