13 مرداد؛

۳۸۹ خبرنگار خراسان جنوبی علیه کرونا واکسینه می‌شوند

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ۳۸۹ خبرنگار این استان همزمان با ۱۳ مرداد در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد.

به گزارش خاورستان، محمود رمضانی معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: با مساعدت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شد که همزمان با صبح ۱۳ مرداد، واکسیناسیون خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان خراسان جنوبی انجام می‌شود.
وی افزود: ۳۸۹ نفر از خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای خراسان جنوبی که اسامی آنها در لیست خانه مطبوعات و یا سامانه جامع خبرنگاران کشور ثبت شده است، برای دریافت واکسن به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند معرفی شده اند.
معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ساعت ۸ تا ۱۳ روز چهارشنبه ۱۳ مرداد در محل پردیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تزریق واکسن کرونا به خبرنگاران انجام خواهد شد، تاکید کرد: با توجه به حضور خبرنگاران در جلسات مختلف و لزوم حضور آنها در جامعه، تسریع در تزریق واکسن این قشر از اهمیت زیادی برخوردار است.
وی با بیان اینکه تمامی خبرنگاران شهرستان های مختلف در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند، یادآور شد: هیچ نگرانی برای تزریق واکسن خبرنگارانی که اسامی آنها در لیست های ارائه شده به دانشگاه علوم پزشکی نباشد، وجود ندارد و به محض اطلاع، هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.
منبع: شبستان
انتهای پیام/۷