۳ طرح اشتغال خراسان جنوبی روی آنتن شبکه دو سیما

همزمان با دهه مبارک فجر سه طرح اشتغال که از تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی استفاده نموده اند ، با دوربین برنامه «کار خونه» از شبکه دو سیما به تصویر کشیده می شود.

به گزارش خاورستان، دوربین « کار خونه» این بار با حضور در خراسان جنوبی از سه کارآفرین استان که با حمایت های کمیته امداد امام خمینی(ه) خراسان جنوبی توانستند زمینه اشتغال را برای خود و دیگران فراهم کنند مستندی تهیه کرد و در بخش اول این برنامه در مورد روزهای قبل از کسب و کار، چگونگی کارآفرین شدن هر سوژه و چشم‌انداز و رویکرد به آینده را در این مستند کوتاه روایت می‌کند.

در بخش دوم این برنامه با حضور در استودیو از حامی این کارآفرین میزبانی می‌شود و با حضور محمد عرب مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی و فاطمه کریم‌وند، کارشناس کسب و کار بحث و گفت‌وگو  و راهکار ارائه می‌شود.

برنامه «کارخونه» با تاکید بر اشتغال زایی خانوادگی کاری از گروه خانواده شبکه دو سیماست. این برنامه به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر کریمی، رضا داستانی سردبیر و کارگردان و با اجرای مسعود فروتن هر هفته از چهارشنبه تا جمعه پخش می شود.

این برنامه ویژه خراسان جنوبی روز چهارشنبه ۱۹ بهمن خانم عباسپور(تولید محصولات چرم از طبس) ، پنجشنبه ۲۰ بهمن خانم آفتابی( خیاطی و تولیدی لباس از قاین ) و جمعه ۲۱ بهمن آقای شهریاری(تولید محصولات ام دی اف از بیرجند) حوالی ساعت ۱۴ روی آنتن شبکه دو سیما می رود.