مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی:

۵۰۰ میلیون‌تومان برای تامین دارو و درمان نیازمندان خراسان جنوبی هزینه شد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: در راستای تامین هزینه های دارو و درمان بیماران نیازمند خراسان جنوبی در اولین مرحله 500 میلیون تومان هزینه شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد رضا رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای تامین هزینه های دارو و درمان بیماران نیازمند ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار توسط جمعیت هلال ‌احمر به هلال احمر استان اختصاص یافته است.
وی با بیان اینکه این میزان اعتبار در مرحله اول و به شرط جذب کامل برای بیماران‌ نیازمند اختصاص پیدا کرده است، افزود: خوشبختانه استان خراسان‌جنوبی توانسته به صورت ۱۰۰ درصد این اعتبارات را جذب کند و در حال حاضر منتظر اختصاص مرحله دوم اعتبارات هستیم.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی توزیع اعتبارات را به تناسب محرومیت و جمعیت در بین تمامی شهرستان های استان عنوان کرد و گفت: افراد نیازمند توسط خانه های هلال شناسایی و به جمعیت هلال احمر برای دریافت خدمات معرفی می شوند.
رضایی با بیان اینکه خدمات حمایتی برای درمان، دارو، بستری، جراحی، لوازم و تجهیزات توانبخشی، فیزیوتراپی، زایمان و… به بیماران نیازمند ارائه می شود، ادامه داد: در مرحله اول ۵۳۱ نفر از خدمات این طرح در سطح استان بهره مند شده اند.
وی با اشاره به تشکیل پرونده ۴۰۲ نفر متقاضی دریافت خدمات برای مرحله دوم این طرح، بیان کرد: امیدواریم با کمک و نگاه توسعه محور جمعیت هلال احمر به نقاط محروم شاهد افزایش ۲۰ درصدی این اعتبارات در مرحله دوم نیز باشیم.
انتهای پیام/۱۲۷