بعد از تلاش سه ساعته تیم های امدادی؛

۵ کودک مفقود شده در روستای خیرآباد اسدیه پیدا شدند

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با تلاش سه ساعته تیم های امدادی، پنج کودک مفقود شده در روستای خیرآباد اسدیه پیدا شدند.

به گزارش خاورستان، محمد اسعد زاده صبح چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران بیان کرد: ساعت ۲۰:۳۰ شب گذشته با اعلام گزارشی مبنی بر مفقودی پنج کودک در محدوده روستای خیرآباد از توابع اسدیه، تیم های امدادی به محل اعزام شدند.
وی از مشارکت سه تیم امدادی از شعبه درمیان در این عملیات جست و جو خبر داد و افزود: با تلاش سه ساعته این تیم ها و با همکاری نیروی انتظامی، کودکان مفقود شده با سلامت کامل پیدا و به خانواده ها تحویل داده شدند.
اسعدزاده بیان کرد: کودکان در مسیر روستای گاویج به خیرآباد طی طریق داشته اند که به دلیل تاریک شدن هوا و ترس از عوامل محیطی به زیر یکی از پل های جاده ای پناه برده‌اند.
وی خواستار مراقبت خانواده ها از کودکان شد و اظهار کرد: هر ساله گزارش هایی مبنی بر مفقودی کودکان و نوجوانان داریم که بعضاً به نتایج نامطلوب و دلخراشی منجر می شود.
اسعد زاده اظهار کرد: همچنین از شهروندان به ویژه گردشگران خواستاریم قبل از سفر به مناطق کوهستانی و کویری، نسبت به وضعیت آب و هوا و شرایط جغرافیایی اطلاعات کافی را کسب کنند.
انتهای پیام/۴