معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی:

۶۱ نقطه حادثه خیز در خراسان جنوبی شناسایی شد

فدوی گفت: 61 نقطه حادثه خیز دیگر در خراسان‌جنوبی شناسایی شده که در سامانه جامع راهداری ثبت شده و ان‌شاءلله با اعتباراتی که تعلق می گیرد در سال‌های آتی رفع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمد فدوی معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی امروز در نشست خبری به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری از شناسایی ۶۱ نقطه حادثه خیز دیگر در استان خبر داد و گفت: این نقاط در سامانه جامع راهداری ثبت شده است و ان‌شاءلله با اعتباراتی که تعلق می گیرد در سال های آتی این نقاط نیز رفع خواهد شد.
وی افزود: در خراسان جنوبی ۳۱ نقطه مصوب داشتیم و با توجه به اعتبارات در جهت رفع آن اقدام کردیم.
معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی بیان کرد: از این تعداد ۱۷ نقطه حادثه خیز رفع شده و ۳ نقطه حادثه خیز دیگر در دست اقدام داریم.
فدوی عنوان کرد: برای باقیمانده نقاط در سال‌های آتی اقدام خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: این نقاط در سامانه جامع راهداری ثبت شده است و ان‌شاءلله با اعتباراتی که تعلق می‌گیرد در سال‌های آتی این نقاط نیز رفع خواهد شد.
مهدی گرجی معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی نیز در این نشست اظهار کرد: حوزه حمل و نقل در مباحث حمل و نقل بار، مسافر، ترانزیت کالا رصد و پیگیری می‌کند.
وی با بیان این‌که در این حوزه مجوزهایی صادر می‌شود، افزود: مجموعه این حوزه انجمن‌های صنفی هستند که نماینده صنف به عنوان پیگیری مباحث حمل و نقل در استان فعالیت دارند.
پیگیری نوسازی ماشین آلات از وزارت‌خانه
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی به عمر ناوگان حمل و نقل اشاره کرد و گفت: بحث نوسازی ماشین الات از وزارت خانه پیگیری می‌شود.
گرجی با بیان این‌که در این راستا مجوز واردات ناوگان باری اروپایی تا ۳ سال ساخت صادر شده، یادآور شد: آغاز عملیات واردات ناوگان از ده روز گذشته آغاز شده است.
انتهای پیام/۱۲۷