در قالب طرح «سفره مهربانی3»؛

۶۶۰ کارت خرید نان بین نیازمندان خراسان جنوبی توزیع شد

دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی گفت: در قالب طرح «سفره میهمانی۳»، ۶۶۰ کارت خرید نان به ارزش ۴۵۰ هزار تومان بین مستمندان استان خراسان جنوبی توزیع شد.

به گزارش خاورستان، محمدعلی ابراهیمی دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی امروز به رسانه‌های گروهی گفت: در راستای لبیک به منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای طرح مواسات و همدلی، در این مرحله توزیع نان متبرک رضوی در قالب طرح «سفره مهربانی۳» در دستور کار کانون‌های خدمت رضوی استان خراسان جنوبی قرار گرفته است.
وی از توزیع ۶۶۰ کارت خرید نان توسط خادمیاران رضوی در بین زنان سرپرست خانوار، ایتام و بیماران صعب العلاج خراسان جنوبی خبر داد و گفت: کارت‌های هدیه نان رضوی برای مدت سه ماه و در مجموع به مبلغ ۴۵۰ هزار تومان صادر شده است.
به گفته دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی این کارت‌های خرید صرفاً برای تهیه نان روزانه به مبلغ پنج هزار تومان در اختیار خانواده‌های نیازمند قرار می‌گیرند.
ابراهیمی با بیان اینکه سهمیه استان در مرحله اول طرح سفره مهربانی ۳، جذب مشارکت خیرین و کانون‌های خدمت رضوی برای تعداد یک هزار عدد کارت بوده است، عنوان کرد: این طرح با سهم مشارکت ۵۰ درصدی خیران و مشارکت ۵۰ درصدی آستان قدس رضوی با اولویت افرادی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نمی باشند، در حال اجرا است.
وی گفت: خیرین و خادمیاران می توانند کمک های نقدی خود برای مشارکت در طرح «سفره مهربانی۳» را به شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۱۱۲۹۱۲۲۶ به حساب نذورات آستان قدس رضوی (دبیرخانه کانونهای خدمت رضوی استان خراسان جنوبی) واریز کنند.
دبیر کانون‌های خدمت رضوی خراسان جنوبی در پایان ضمن دعوت از مردم نیکوکار برای شرکت در این طرح، افزود: همچنین خیرین می توانند جهت بهره مندی از غذای حضرتی، فیش واریزی را به دبیرخانه استان یا رابط شهرستان تحویل دهند.
انتهای پیام/۴