۶ تن مواد مخدر در بیرجند امحا شد

۶ تن انواع مواد مخدر غیر دارویی همزمان با دورمین روز هفته نیروی انتظامی در بیرجند امحا شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی روز یکشنبه در این مراسم اظهار کرد: از هفته نیروی انتظامی سال گذشته تاکنون بیش از ۷۳ تن انواع مواد مخدر در این استان کشف و ضبط شده که ۲ تن مربوط به هفته اخیر بوده است.

وی از افزایش ۴۰ درصدی دستگیری قاچاقچیان و عوامل مرتبط با توزیع مواد مخدر در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: توقیف خودروهای حامل مواد مخدر نیز ۳۰ درصد افزایش یافته است.

فرشید خاطر نشان کرد: دستگاه‌های مقابله‌کننده با پدیده شوم قاچاق مواد مخدر و اعتیاد به‌صورت ۲۴ ساعت با روحیه جهادی و شهادت‌طلبانه در جهت حفظ و سلامت جامعه قدم بر می‌دارند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۴۴ تن انواع مواد مخدر در استان کشف شده است، افزود: از حمایت همه مسئولان استان به‌ویژه استاندار، معاونان استاندار، اعضای شورای تامین، مقامات قضایی و در شهرستان‌ها از فرمانداران، اعضای شورای تامین و همه کسانی که با خلوص نیت و صادقانه در جهت حفظ آرامش و سلامت جامعه تلاش می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

وی با هشدار به قاچاقچیان و سوداگران مرگ بیان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی به صورت شبانه روزی تمام حوزه سرزمینی خراسان جنوبی را رصد می کند و اجازه هیچ گونه ناامنی و جولان به برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خراسان‌ جنوبی هم اظهار کرد: با تلاش و پیگیری مستمر فرماندهی انتظامی استان و سایر دستگاه‌های مقابله‌ای حدود ۴۴ تن انواع مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در این استان کشف شده است.

محمدرضا حسنی مقدم بیان کرد: خراسان جنوبی جزو استان‌های پیشرو در امر مبارزه با مواد مخدر است که جز با همکاری و هماهنگی دستگاهای نظامی، انتظامی، امنیتی و قضایی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، مرزبانی و سپاه انصارالرضا (ع) حاصل نمی‌شود.

 

انتهای پیام/۱۰