جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی:

۸۰ کیلو گرم تریاک در سربیشه کشف شد

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: 80کیلوگرم تریاک در شهرستان سربیشه کشف شد.

به گزارش خاورستان، سرهنگ سعید دادگر جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی اظهار کرد: مأموران انتظامي شهرستان سربیشه درعملیاتی مشترک با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کسب خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای عبوري بلافاصله بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و تیم‌های عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر را اکیپ‌هایی جهت اجرای گشت و کمین به محل‌های احتمالی تردد قاچاقچیان اعزام کردند.
وی افزود: مأموارن هنگام اجرای گشت و کمین به یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و به راننده خودرو دستور ايست دادند ولی راننده خودرو بدون توجه به ایست مأموران متواری شد که با اقدام به موقع تیم‌های بعدی عمل کننده در مأموریت و با اقدامات فنی و پلیس خودرو متوقف و بازرسی شد.
جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی تصریحکرد: در بازرسی از خودرو ۷۷ بسته به ميزان تقريبي ۸۰ كيلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف شد.
سرهنگ دادگر با بيان اين كه مبارزه با پديده شوم موادمخدر با جديت از سوي پليس دنبال مي شود، خاطر نشان کرد: به شهروندان توصيه می‌کنیم درصورت مشاهده و برخورد با فروشندگان مواد مخدر و هرگونه بي نظمي و اخلال در نظم عمومي، با مرکز فوريت‌هاي پليسي۱۱۰تماس و موضوع را به پليس اطلاع دهند.
انتهای پیام/ ۱۳۵